Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal emberkent vannak...

ZoltanAnglia kérdése:

Fiatal emberkent vannak kozottetek olyanok akik inkabb idosebb ferfiak tarsasagat kedvelik? Nem szexualis indittatasu kapcsolatra gondolok.

Figyelt kérdés
Azaz olyanok, akik inkabb szivesen tarsalognak, talalkoznak naluk idosebb, esetleg lenyegesen idosebb ferfival, egyszeruen baratkozas cejabol.

2017. okt. 15. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert szeretem ha nem mindig a 'kit dugtam meg', 'kit akarok megdugni', 'dugni kéne' a téma.
2017. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az értelmes emberek társaságát kedvelem, és az idősebbek közt több olyan akad akivel lehet normálisan beszélgetni és nem figyelemhiányos, nincs megfelelési kényszere mint a mostani tinik nagyrészének.

De nem csak az kell hogy idős legyen, mert attól még lehet agymosott buta.

2017. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Igen, mert szeretem ha nem mindig a 'kit dugtam meg', 'kit akarok megdugni', 'dugni kéne' a téma." :D
2017. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen igen sok idősebb, középkorú férfi dolgozik. Valakit csípek, valakit nem. Sokan keresik a fiatalabbak társaságát (nem csak nőkét), mert jobban szeretik a fiatalok ritmusát, témáit, stb. Egyszóval lélekben még közénk valónak érzik magukat. Én pedig akit kedvelek, abban megbízok és szívesen fordulok hozzá a problémámmal (felettesem is egyébként). Sokszor gondolkoztam már miért is olyan megnyugtató számomra a személyisége, amikor sokan nem kedvelik.

Talán az apa figurából ered. Apu volt az mindig, aki biztonságot adott, támogatott, hitt bennem és mindig azt vallotta, hogy mindenre képes vagyok, csak akarnom kell. Valahogy ugyanezt a biztonság érzetet érzem, amikor zavarodottan, értetlenkedve a felettesemhez fordulok tanácsért.

2017. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert szelídek.
2017. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!