Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Kiközösítés

Mit tegyek? Kiközösítés

Figyelt kérdés
Épp most volt a születésnapom,és mondhatni jól éreztük magunkat.Játszottunk egy horror játékba és viccelődni kezdtem(amit már megis bantam mivel elég sötét volt a téma) és azt gondoltam érteni fogják a viccemet mivel a játékba is azok voltak,de elég komolyan vették a barátaim(amiért nem is hibáztatom őket mert nem volt szép) de akkor is ezen SZERINTEM nem kelett volna így megsértődniük A vicc:'Na most akasszuk fel magunkat!' Én is komolyan veszem az ilyeneket,de azt nem értem ha tudják hogy a játékban is az volt miért vették ennyire komolyan... Na és mivel ezt mondtam,megsértődtek... Mi folyton egy ilyen "csapatban" vagyunk és most a kis 5ös csapatból 4es lett,mivel kiközösítettek...na most én ezt persze nem komolyan értettem,és próbáltam meggyőzni őket erröl de semmi haszna nem volt...messengeren beszélgettünk erről de mindig amikor felhoztak egy témát pl. Na de akkor miért volt.... rögtön mondták hogy menniük kell,amit szintén nem értek miért nem várták meg a válaszom ha kérdezték.Aztán abba jutottunk hogy majd suliban megbeszéljük:ezt aznap beszéltük meg amikor nem mentem suliba mert mondhatni 'féltem'.Pluszba még a messengeren gondolom nem tudtak már mivel vádolni ezért felhozták hogy ütgetem,és főnökösködök,ami osztalyi elfoglaltság:mindenki ezt csinálja.Na most erről a véleményem hogy amikor kicsik vagyunk akkor persze mindenki őrült meg én pont az a tipus voltam aki mindenért hisztizett,és akkor ütögettem a fiukat mint valami vadállat:D Szerintem ez már egy elég mély pont amire le lehet süllyedni hogy nem tud már semmit se mondani csak ami 6 vagy 7 éve volt....Visszatérve hogy "megbeszéljük a suliba"ezt én október 16.-án beszéltem meg vele,és ma október 17.-e van szóval ma kelett volna megbeszélnünk.Én mondtam neki messengeren hogy:"jahh holnap hozzán se fogtok szólni meg egyedül fogtok hagyni" erre azt válaszolta "Mi nem vagyunk olyanok mint te..."hát ez nagyon nem volt igaz,ugyanis a mai nap hozzám se szóltak,plusszban még akivel voltam annak is mondták hogy nem érdemlem meg hogy vele barátkozz.Na most mennyire tudnak még dedósabbak lenni???Kinek hiszik ők magukat hogy valakinek megmondják hogy kivel barátkozhat és kivel nem??Eltérve ettől ma egyáltalán nem szóltam hozzájuk,mint ők.Szerintem azt akarták hogy lássam hogy milyen boldogak nélkülem,mivel direkt nevedgéltek stb.viszont a nap végén társasoztunk órán és a végén már az összes ott feküdt a földön,mert unatkoztak Én viszont nem tudom hogy mit csináljak mivel már ez egyszer történt a LEGJOBB BARÁTOMMAL aki most is benne van ebben a vitában.Nem tudom már legjobb barátnak hívni ezek után,viszont van egy teóriám hogy "gabi"(nem az igazi neve) (aki a főgóré)ő mondja neki hogy nem beszelhet velem (pedig akar) mivel ma voltak olyanok hogy pl. kérdezett tőlem valamit,és megbökött,amit akkor szokott ha valamit mondani vagy mutatni akar,de amikor odanéztem elnézett. Szóval nem tudom mit csináljak mivel ki akarok békülni velük,de azután megfogadtam hogy nem beszélgetek meg lógok velük már olyan sokat.De nem tudom hogy egyáltalán kibéküljek-e velük?Igazából már csak 2 év van és már nem is fogjuk egymást látni soha (mivel középiskola),de akkor is abban a 2 évben egymáshoz se szóljunk?Igaz NAGYOT csalódtam bennük hiszen a "legjobb barátom"-at 7éve ismerem,7 éve szintén egy jó barátomat,aztán 3 éve a másikat,és ez a "gabi" pedig csak tavaly jött a suliba de már most ennyire szeretik?Engem meg itt hagynak 7év barátság után?Én sose akartam őket megbántani de nem értik...mit tegyek?

2017. okt. 17. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig ne haragudj. Legközelebb kicsit tagold a mondanivalódat, mert így túl masszív.


"Na most akasszuk fel magunkat!"

Vannak dolgok, amikkel nem viccelődünk. Az öngyilkosság, nők megerőszakolása, állatok bántalmazása és ilyesmik ilyenek. A legjobb barátom ha olyat mondana, hogy "huhh de megerőszakolnám azt a nőt", akkor utána átgondolnám, hogy tényleg olyan ember-e, akit én barátomnak mondanék. Valószínűleg nem és elkezdeném hanyagolni.


A te poénod persze enyhébb, de a franc akar olyan emberrel időt tölteni, akinek ilyen hülyeségek egyáltalán az eszébe jutnak.

2017. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazi barátok.Mégha sértő is volt,amit mondtál meg kellett volna már rég bocsájtaniuk,mert ez egy félreértés volt.És ha a legjobb barátod jobban hallgat "Gabira',mint rád,akkor ő se érdemel meg téged.Ez az én véleményem.Talán még egyszer utoljára próbáld meg velük élőben megbeszélni a dolgokat.De ha akkor sem tágítanak,akkor hagyd a csudába.
2017. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÉN A HELYEDBE ÚGY BELEVERNÉM A FEJEKÜKET A PADLÓBA AHOGY VAN! MEGFOGNÁM A FEJÉT KINYITNÁM A SZÁJÁT BELEKÖPNÉK AZTÁN A FÖLSŐ FOGSORÁT RÁTENÉM A PATKÁRA ÉS BELETAPOSNÉK A FEJÉBE. Elmondom haver, hogy nem azért a sz#r viccért vagy kiközistve... hannem azért mert egy csi@skák a barátaid, az ilyenekkel nem is kell foglalkozni inkább meghalok egyedül magányosan mint, hogy kibéküljek ezekkel.


Füzi, Gergő, dávid. 3 jó barát voltunk ovitól kezdve együtt logtunk jött a suli. becsatlakozott hozánk gabó eltelt egy év és az a kiközösités mániás gabó gyerek kiközösitette a dávidot, én füzivel voltam sosem birtam a gabót de füzit régebb óta ismertem mint a dávidot aztán egyszer csak megbékélt a dáviddal 2-3 év után valamennyire utána jött a tomi gabó ovistársa egy világi kedves gyerek volt aztán anyámék kitalálták tartsuk egyutt a szulinapunkat erre nem lett meghiva se a tomi se david. oke megutaltuk fuzivel gabot tonkre basztuk a needforspeedes cédéjét és megkértük a gondokot hogy vágja le azokat a bokrokat mert az volt az ő hadiszálása a játszótéren... aztán valahogy visszanyalta magát utána mindenki kibékült és én lettem kiközösitve ez már 5. osztály Füzivel jatszottam meg ilyesmi, aztan hala az egnek azota nem is vagyunk olyan joban egyedul akkor birtam a gyereket amikor at mehetem hozza jatszani gta san andreassal de tök mindegy ezeket a shit gyerekeket veri majd a sors mindenki egy nagy nyomorék lett és szüz kutyák... sokat sirtam aztan visszagondolva jobban tettem volna ha soha a budos eletbe nem szolok hozzajuk tobbet egye meg őket a rosseb, Gabó egy csunya g&ci maradt unbeszélőkével asszem már csak a dáviddal tartja a kapcsit.. Tomi magántanuló, Füzivel tartom a kapcsolatot, Dávid egy csicska akit ha látok mindig odamegyünk b&szogattni Szabó haverommal, Én meg sportember vagyok.


Szóval én már szereztem elég tapasztalatot mikor lemondtam erről a csapatról találtam új társaságot és jól éreztem magam velük igaz azóta szét váltak az útjaink, sajnos.


Ha tehetted te közösitsd ki ezeket a nyomorékokat a te saját életedből

2017. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az utolsó kommentet kicsit nem tudok vele azonosulni... sőt gyanítom, hogy ez sok embert felzaklatna. Ebből a kommentből csak úgy árad az agresszió, ami mellékesen (tiltott) ez olyan kicsit, mintha egy random terrorista vagy mit tudom én erőszakra akarná terelni az embereket... és (szerintem) ez nem teljesen legális. A KÉRDEZŐHÖZ:Hát figyelj... szerintem ez nem olyan sértő még akkor sem, ha a téma az. Pl:Én is szoktam legjobb haverommal mondjuk játszok valami játékot és akkor jön az, hogy ugye online a game és élő emberekkel játszasz, ott ugye vannak agresszívek, normális emberek akik csak fun miatt játszanak, és olyanok akik arra törekszenek, hogy az embert zaklassák és kilépjen a játékból (nem tudom miért). Már nagyon idegesít az adott ember és akkor így mondod, hogy:"hmm azt hiszem most megyek és felkötöm magam a dió fára" vagy valami ilyesmit. De ezen tisztán hallatszik, hogy eleged van a játékból, ki fogsz lépni, viszont az is hallatszik benne, hogy egyáltalán nem rossz szándékkal mondtad, csak mert ennek ugyan az a jelentése az adott esettben, hogy "mentem valami mást csinálni mert nem bírom ezt az embert csá" szóval nem tudom :/ az én barátaim sohasem sértődnének meg ezen mert tudják, hogy mit értek alatta meg hogy milyen gyakran használom ezt a kifejezést vagy hasolnókat. És én nem ismerem őket 7 éve még is jól ismernek én is jól ismerem őket, tanárom is mindig várja, hogy mikor mondom az egyik feladatra, hogy ez "borzasztó" de senki nem sértődik meg. A te esetedben nem tudom mi van. És kezdem azt érezni, hogy egy ideje írom ezt a kommentet és senki az ég világon nem fogja végig olvasni..További szép reggelt,napot,estét, ha valaki eljutott idáig..:)
2020. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
(Ha van benne valami helyesírási hiba ne tessék fennakadni rajta, próbáltam gyorsan letudni)
2020. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!