Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mehetnék át egy másik...

Hogyan mehetnék át egy másik baráti társaságba? Új osztály, gimi.

Figyelt kérdés

Új osztálytárs vagyok, idén mentem át. Mikor elkezdődött az év, próbáltam barátokat keresni persze, és befogadott egy (kissé különc) baráti társaság. Eleinte nagyon örültem, hogy van akivel lehetek, de most, hogy eltelt egy kis idő, rájöttem, igazából én nem szeretnék velük lenni, mert nem igazán hasonlítok rájuk, őszintén szólva unalmasak, furák és teljesen elzárkóznak az osztálytól. Az osztály többi része is klikkekre bomlik, de rajtuk legalabb látszik, hogy egy osztály. Hogyan léphetnék ki és csatlakozhatnék másik társasághoz? (Nem akarom őket se megbántani) Hogyan kezdjek el egyáltalán beszélgetni másokkal?

Mindenkinek annyira megvan a maga helye, és bár kedvesek hozzám, nem túl nyitottak.

Nem érzem túl jól magam a jelenlegi helyzetben...

(Gimi 2.év, egy lány)



2017. okt. 18. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy ez nem a legjobb, de nekem is volt hasonló helyzetem és kénytelen voltam azt tenni, hogy nem mentem oda hozzájuk és el kezdtem másokkal beszélgetni. Nem a legjobb, de én ezt csináltam. 😕
2017. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet kivédeni a sértődést, ha baráti társaságot váltasz.
2017. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!