Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A barátnőm valamiért kerül engem, ha oda megyek hozzá rögtön elmegy.Kérdeztem hogy mi a baja, de azt mondja, hogy ha lenne valami, elmondaná. Amúgy mindenkivel jól el van, csak engem kerül valamiért és bunkó velem...

2017. okt. 20. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk? Találgathatunk de igazán csak ő tudja.
2017. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nők... nekem így szakadt meg több éves barátságom. Egyik nap még a barátnőm volt, másik nap meg került, hozzám se szóllt, rám se nézett. Ezerszer megkérdeztem, hogy mi a probléma, mert tudom, hogy valami nem jó. Vagy ha én csesztem el valamit, akkor azt mondja meg és majd megpróbálom helyrehozni, vagy akármi. De mindig csak annyit mondott, hogy semmi. Szóval évek után a semmi miatt végetért a barátságunk.
2017. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!