Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy év után tudok...

Szerintetek egy év után tudok még baráti társaságot "cserélni"?

Figyelt kérdés

Második éve járok gimibe

Eddig volt egy kb 5-6 fős baráti társaságom akikkel együtt tudtam lenni szünetekben meg iskolán kívül is találkoztunk

Viszont mostanában kezdem úgy érezni, hogy már nem olyan velük mint eddig, unom a társaságukat

Van egy csoport az osztályban, akikkel viszont szívesen barátkoznék. Szerintetek ennyi idő után még befogadnának, vagy hagyjam?



2017. okt. 20. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak év elején befogadóképes egy klikk, vagy mi? :D Kezdj el apróbb beszélgetéseket kezdeményezni, aztán kialakul. Lehet nem lesz mindenki olyan szinten kapó rád, de ne is legyen célod hogy mindegyik kiszemelteddel jóba legyél, hiszen ez nem csak rajtad múlik. Semmi ne akadályozzon meg abban hogy mit szeretnél, kivel töltenél időt szívesen..

Egyébként én is 10-es vagyok :D és még én sem teljesen úgy vagyok ahogy szeretném

2017. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!