Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a baratnőm kezd...

Mit tegyek ha a baratnőm kezd hanyagolni? 14/L

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerjük egymást azonban most mindig egy masik lannyal beszelget, és amikor probalok vele viccelodni , furán néz rám. Engem még sosem ölelt meg azomban őt állandóan. És úgy érzem kezd szétmenni ez a bizonyos barátság. De már nem is tudom úgy elengedni magam mint régen ,mert félek a reakciójától. Lehet már megunt? És rajtam kívül mindenkivel olyan jot beszèlget,szóval nem tudom mit tegyek hogy ujra szoros barátságba legyünk.

2017. okt. 20. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnallak velem is volt mar ilyen. Sajnos nem sok mindent tudsz tenni. Vagy engeded, hadd legyen azzal a masik lannyal, vagy barmi aron visszarangatod.
2017. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is volt már ilyen. Sajnállak. De ha valószínűleg, ezt csinálja, akkor ezek szerint, sose tartott igazán a barátjának téged. Ez ellen nem is tudsz nagyon semmit tenni. Enged had legyen, azzal a másik lánnyal. Barátkozz másokkal. Vagy szerezd vissza, bár az nehéz lesz. (Nekem ez 1 évembe telt.) Sajnálom, ha mogorvának tűntem.:(

21/L

2017. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!