Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Unalmaz az életem. 19/F vagyok, 2 hónapja szakadtam ki a volt kapcsolatomból. Nincsenek barátaim, minden nap itthon ülök, suli reggeltől estig van, de ott sincsenek. Persze szóba áll velem mindenki, de ez nem jelent barátkozást. Kizárt, hogy eljárjak valahová, belém nevelődött ez. Valaki tippek? Esetleg beszélni privátban?

2017. okt. 22. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kizárt hogy eljárj valahova? Csak bulizni nem szeretsz vagy egyéb más programok se érdekelnek? Sok helyen lehet ismerkedni, barátkozni. Pl. van olyan sport ami érdekelne?

Ha meg csak egyedül akarsz szórakozni és nem barátkozni, akkor ajánlom menj el olyan helyekre amiket szeretsz. Engem például feltölt energiával a természet szépsége és van hogy egyedül eljárkálok felfedezni a környezetet és ami nagyon tetszik azt lefényképezem, hogy megmaradjon emléknek. :)

2017. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, barátkozni szeretnék, viszont nincs sok lehetőségem, diszkóba meg ilyen helyekre meg nem akarok menni
2017. okt. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!