Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miben segíthetnék a barátnőmne...

Miben segíthetnék a barátnőmnek? Vagy maradjak ki belőle?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy van egy legjobb barátnőm.7 éve 1.osztály előtti nyáron ismerkedtunk meg.Mint osztálytársak mint barátnők mindig jóban voltunk is segítettunk egymásnak.

Nekem 1 hónapja lett egy a barátom.Sokat segített hogy eldöntsem mit akarok pontosan es hogy megvalósuljon.

Na most neki tetszik az egyik osztálytársunk.Na az illető már sejti/lehet hogy tudja.

Nem meri elmondani neki.Én bátorítottam hogx mondja el neki.Még nem tette meg.

Nagyon szeretnék neki segíteni de nem tudom mi lenne a jó.Nagyon szereti a fiút.

Beszéljek a fiúval?Ha igen mit mondjak neki?Elmondani nem fogom hogy Izának (pl) tetszel.

Mi lenne a legjobb?

Szeretnék segíteni mert ő is segített.(tudom nem a legalkalmasabb hely a kérdésem feltevésére de tanácstalan vagyok)



2017. okt. 22. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt mondom de nehogy már egy lány udvaroljon egy fiúnak!

Ha a barátnőd küldi a jeleket és a fiúnak is bejön akkor csak türelem..

2017. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi

Csak az a baj hogy volt a fiúnak egy kapcsolata (kb 3 hétig) es ott is lány kezdeményezett.Még azt is a csaj kérdezte hogy járunk-e.

De lehet azóta bátrabb lett mert az már egy jó éve volt.

2017. okt. 22. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesek vagytok! :)
2017. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi😁😊
2017. okt. 23. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Stardard sulis romatikus történetek eszköze: hívjátok el a srácot valahová te, a barátod, a baratnőd - duplarandi. :D

Ez mondjuk akkor jó, ha a te barátod ismeri a srácot és ő meghívja. :)

2017. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!