Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan éljem túl? Mitévő legyek?

Hogyan éljem túl? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nyári időszakra hozzánk került egy lány dolgozni és nagyon jóban lettünk. Barátok voltunk. Szerettük egymást ölelgetni,és jó volt a másik közelsége. Néha viccesen mondta is,hogy pedofilnak fognak engem nézni amiért 29 éves férfi létemre 18 éves lányt szeretgetek :) sajnos megtörtént ami ilyenkor szokásos. Elkezdtem érezni iránta. Ezt el is mondtam neki. Nem lett köztünk semmi,de a barátságomat továbbra is szerette volna. Én azt kértem tőle, hogy szakitsunk meg minden kapcsolatot egymással. Beleegyezést,de sokáig próbálkozott még keresni velem a kommunikáció lehetőségét. Én nem akartam vele. Mostanra feladta. Már jó ideje nem láttam. Sajnos nem tudom őt elfelejteni. Szükségem van rá, szükségem van arra,hogy az életem része legyen. Csak nem tudom hogyan barátkozzak így vele. Hogyan fogadjam el,hogy csak ennyi lehet. Nagyon fáj a hiánya. Nem tudok nélküle élni. Néha elsirom magam. Azt érzem, hogy kiszakadt belőlem egy darabka amióta idegen lett nekem. Mi tévő legyek?

Hogyan legyek vele barát újra, az érzelmek kizárásával? Hogy tekintsék csak barátként rá, ne pedig szerelmemként?


2017. okt. 23. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Idòvel jobb lesz.
2017. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom elfelejteni
2017. okt. 23. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak most hiszed.
2017. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja ettől szenvedek
2017. okt. 23. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedofil akkor lennél, ha a lány 14 év alatti lenne. Első blikkre persze kicsit soknak tűnik a 11 év korkülönbség, de ez még bőven elfogadható, a lány is felnőtt, te is. Ez nem olyan, mintha egy 60 éves összeállna egy 20 évessel.
2017. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval azt javaslom keresd meg, semmi természetellenes nincs ebben.
2017. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges kínozni magad. Ha jön majd valaki más az életedbe elfelejted. Éld tovább az életedet!
2017. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!