Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barát az ilyen?

Szerintetek barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt par hónapban kialakult egy nagyon jó kapcsolat a menyasszonyom barátnője és én köztem.(Fiú-lány barátság) Sokszor összejártunk, ők is egy pár és mi is. Rengeteget dumáltunk messengeren, de szigorúan mint barátok. Nagyon megkedveltük egymást de semmi több nem jutott eszünkbe, én is a menyasszonyom szeretem, ő is a hapsiját. De a palija féltékeny lett és több vita után megígérte a csaj neki, hogy nem találkozik velem többet ha csak magunk vagyunk. (2 ilyen alkalom volt) De szajkózza, hogy nem akar elveszíteni. Számomra az ilyen ember nem barát. Konkrétan zokszó nélkül lemondott a barátságunkról. Ti mit gondoltok erről?

2017. okt. 23. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még mindig ott tartunk hogy nem elfogadott a lány-fiú barátság, szeretnek többet belelátni az emberek mint ami valójában lezajlik.
2017. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, de meg is beszéltük, hogy nem hagyjuk veszni a jó kapcsolatot amiatt,mert valaki többet lát bele... Erre ma ez a hír fogad, hogy a balhé elkerülese okán inkább nem találklzik velem a pasija, vagy a menyasszonyom nélkül... Azon nem akadok fent, hogy féltekeny a tag, az fáj hogy az aki azt szajkózza, hogy mennyire kedvel az ilyen könnyen küld a lecsóba...
2017. okt. 23. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd a másik oldaláról a helyzetet és párja rinyálását, talán ultimátumát...te, miként döntenél vajon?
2017. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem engedem meg a páromnak, hogy akármelyik barátom elmarja mellőlem. Ha szeret akkor bízik bennem, és nincs probléma. Ha nem bízik akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak.
2017. okt. 24. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Beteg. Nagyon.
2017. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!