Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt munkatársakat miért nem...

Volt munkatársakat miért nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Sok évig együtt dolgoztunk, bizalmas jó viszonyban, kirándultunk együtt, rengeteget beszéltünk telefonon is szabi alatt, munkaidőn kívül is mentünk együtt vásárolni, stb.Már nem dolgozom, elején hívtak, én is őket, de aztán pár hét alatt szó szerint elfelejtettek. Soha nem hívnak, nem akarnak találkozni, semmi.Amikor erre rájöttem, onnantól én sem zaklatom őket, de nagyon rosszul esik és hiányoznak.

Ezzel mindenki így van? Nyugdíjba megy, másik munkahelyre, leszázalékolják, stb. és onnantól mintha nem is létezett volna?



2017. okt. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindenhol mindenkivel így van.
2017. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés volt kollégával tartom a kapcsolatot, főleg hogyha egy másik szakterületen dolgoztam velük semmi harag ha valahol véletlen összefutunk nagyon örülünk és elbeszélgetünk, de folyamatos kapcsolattartás tényleg csak pár ember.

Nem hiszem hogy nem érdekeljük egymást, csak mindenki megy a maga útján.

2017. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem keresett senki az előző munkahelyeimről, én sem kívántam, kerestem őket. Minek? Ami vége, az vége.
2017. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a munkahelyi kapcsolatok is olyanok mint a sulisak 90%ban a kötelező ott tartózkodás,összezárás hozza össze az embereket.


Első munkahelyemről lett ugyan legjobb bnőm viszont ennek már 4 éve,kár hogy egy pasi ügy miatt 5 hónapja elvagyok felejtve.

Legutóbbi munkahelyemen 8 hónapot töltöttem szerencsére sok hasonló érdeklődésű lánnyal ismerkedtem meg. Áprilistól nem melózok ott. De még mindig össze szoktam velük járni,bár tény,hogy 2x volt csak buli ahol együtt voltam velük. 4 buli csak tervben volt,de vmi miatt nem jött össze nyaralás,volt egy kisebb balesetem stb.De rám szokott 3 lány írni a 6ból vagy én rájuk.

2017. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!