Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tegyem túl magam rajta?

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a legjobb barátnőm elhagyott és ez még nekem hiányzik.

Ő most 20 éves én 23 vagyok, eleinte azt hittem hogy a kisfia miatt hanyagol, így nem annyira nem erőltettem a dolgokat, megértettem hogy egy 4 hónapos picinek nagyon sok gondoskodásra van szüksége.

Most azonban nem csak a személyes találkák, de a telefon hívások és facebook beszélgetések is egyre ritkultak majd el is maradtak.

Mint utólag kiderült nem a gyerek miatt nem beszélgetünk, hanem mert más lányokkal került baráti kapcsolatba.

Majdnem minden este látom őt is meg a párját is kocsmákban, bulizó helyeken de már oda sem jönnek köszönni csak elsétálnak mellettem.

Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat de ő erre csak annyit mondott, hogy nem akar beszélgetni ő csak a barátnőivel berúgni jött, hagyjam békén.

Hogy tegyem túl magam rajta, esetleg próbáljak meg vele megint beszélni?



2017. okt. 25. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a 4 hónapos gyerekük mellett minden este kocsmázni járnak, akkor nem vesztettél sokat.

Keress új barátnőt inkább, az ilyenért nem kár.

2017. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is elvesztettem a legjobb barátnőm még anno, azért, mert lecserélt más barátokra, és velem megszakította a kapcsolatot.


Tudod hogy vagyok vele? Ő veszített, ha ezek után keresni merészel, majd nagy ívben lesz...rom. Ha csak így lepasszol téged, akkor inkább adj hálát, hogy megszabadultál egy ilyen embertől.

2017. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kocsmázni? :D bocs, de nem sokat vesztettél.

Általában a "barátok" jönnek-mennek, ritka az akivel egy életre szól. Én is sok "barátomat" veszítettem el mire megtaláltam azokat akiket kellett.

Megváltoznak az élethelyzetek és nincs ami összetartson titeket. Van ilyen...

2017. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!