Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valószínű hogy új barátságokat...

Valószínű hogy új barátságokat is köthetek?

Figyelt kérdés

Most fogok elmenni két haverral, egy kicsit kimozdulni és az egyik Haver-barátnőm hozni fog pár új srácot (nem tudom,hogy fiú lesz-e, vagy lány). És akkor valószínű, hogy annyira jól fogunk szórakozni, így első találkára, hogy új hosszabb ideig lévő barátokat is szerezhetek?


Vagy akkor még nem nagyon mutatják meg a fogunk fehérét, és akkor inkább nem is fognak keresni, egy közösen eltöltött délután után?


Na jó, ez lehet, hogy nagyon úgy hangzott, mint egy dilonyós, aki társaságra vágyik, de na, már öt hónapja nem voltam kimozdulni, és én mindig is nagy társasági ember voltam.:/.



2017. okt. 25. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
amilyen az ember, olyan a barátja. Ha a haverod "nagyarc" (vagy nemtom, hogy mondjam xD), akkor ők is valszeg olyanok lesznek, de ha új barátokat akarsz, ne várd azt, hogy az öledbe hulljon. Óvatosan közeledj feléjük, beszélgess, eldöntöd, hogy bejönnek-e, van közös téma, az is lehet, hogy jön magától, ilyen "barátság első látásra". :D A lényeg, hogy ne izgulj! :)
2017. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!