Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessek egy lánnyal...

Miről beszélgessek egy lánnyal, ha attól félek, hogy elhagy?

Figyelt kérdés

Borderline személyiségzavarom van, van egy Facebookos barátom (lány), aki hihetetlenül kedves és megértő velem a borzasztó hangulatingadozásaim és indokolatlan hülyeségeim ellenére is.


Az elmúlt másfél évben kábé hetente tiltogattam le és oldottam fel, próbáltam vele beszélgetni, de mivel egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy tényleg kedvel és érdeklem őt, ezért soha nem volt vége a dolognak.


Most próbálok egy stabil pontot találni vele, de nem igazán jön össze...


Próbálok vele óvatos lenni, mert rettegek attól, hogy mi lesz, ha megutál.. Viszont emiatt szinte nem is merek beszélgetni vele. Egyszerűen nem megy. Nem tudom mit mondjak, rengeteget gondolkodom az 1-2 szavas válaszaimon is, pedig tudom, hogy ő nem a könnyen sértődős típus és legalább ezerszer elmondta, hogy megbízhatok benne.


Mit tegyek?

17/f


mielőtt bárki félreértené, csak barátkozni szeretnék vele, és elég egyértelmű hogy ő is


2017. okt. 26. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Masfel ev szerintem eleg bizonyitek hogy kedvel. Aki engem le fe tiltogat es ezzel nyaggatna MASFEL EVIG hogy most kedvelem e, neharagudj de en kb az elso alkalom utan OROKRE tiltanam, mert nekem erre nincs idegrendszerem. Remelem ez a valasz sejteti veled hogy mi van... lepj mar tul a kedvel nem kedvel? Kerdeskoron es foglalkozz azzal ami ez utan jon...
2017. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, idáig eljutottam
2017. okt. 26. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármiről, kivéve arról, hogy félsz, hogy elhagy.
2017. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit kell azon tökölni, hogy elhagy ? Egyik megy, másik jön.
2017. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nemtudod mit kell ezutan tenni hat elmondom. Barmit csak be a felelmeiddel kergesd az őrületbe, és te se hallgass a rossz hangokra a fejedben... legyel csak egyszeruen olyan mint barki massal.
2017. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!