Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak össze egy...

Hogyan barátkozzak össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok, informatikusnak tanulok. Suliba van 1-2 lány akivel össze szeretnék barátkozni. Még egyenlőre nem egyből randira, sétára stb..-re szeretném elhívni hanem csak úgy beszélgetni, hogy igazi barát alakuljon ki köztünk. Csak ő nem ismer engem, mindig folyosón vagy lépcsőn megyünk el egymás mellett. Szeretnék vele megismerkedni, csak nem tudom hogyan. Nem vagyok tapasztalt ebben egy idegen lány ismerkedésben, szeretnék ezen változtatni. Sulis Stúdióba bent szoktak lenni azok a lányok meg én is. Én meg ott álok mint egy fa, azt se tudom mit mondjak, csak ott nézek ki a fejemből meg teszem be a zenéket. Nem tudom mit mondjak, hogyan ismerkedjek össze velük, hogy napi szinten beszélgessünk, illetve ha elmegyünk egymás mellett stb.. Valami tipp ismerkedéssel? Milyen téma érdeklik a lányokat meg ezek? Szerintem túl égő lenne, hogy random lánynak elkezdem, hogy szia mizus veled stb..
2017. okt. 26. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel látom félos típus vagy ott a Facebook. Az ma már egy önmarketing. Add el magad rajta! Csinálj egy meno profilképet, valami király borító képet is, aztán jelöld be a csajt. Elöször csak az egyiket. Ha visszajelöl írj rá. :) Hogy mit ez helyzet függö. Nézd meg miket szeret. Szereti a Trónok Harcát? Már el tudsz indulni. Találj ki egy hazugságot, hogyan találtál rá! Például: "Szia! :) Láttam, hogy te is tagja, vagy a magyar Trónok Harca csoportnak! Szerinted, Havas Jon, vagy Daenerys most a jogos a vastrónra? :)"


Ha az egyik csajjal jól kijösz, jöhet a másik. Ha viszont nem sikerül, hagyd a fenébe egy jó idore oket, mert csak lejáratod magad.



Lényeg, hogy legyél kreatív, laza, és humoros! :)

2017. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Igen rá írok, csak egy idő után kifogyok a beszélgetésből és jön a csend, gondolom a lányok meg ezt nem szeretik, meg én sem. Ekkor azt se tudom mit mondjak. Valami?
2017. okt. 26. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted, akkor ne csináld! ;) Egy a lényeg, hogy ne beszélj túl sokat önmagadról. Ha nem tudsz mit írni, akkor kérdezz, vagy küldj egy mémet!


Kérdezz olyat például, hogy "Mit csináltál ma?", vagy "Mit tervezel hétvégére?". A lényeg a kreatívitás! Én sok csajjal beszélgettem már eloben és neten is. Van tapasztalatom, de eleinte én is ilyen voltam. :)

2017. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Természetesen szeretném csinálni, és igazad van. Ha nem próbálom meg, nem engedem el magam nem lesz ebből semmi. Ezeket a kérdezősködésekkel eleinte megpróbálkozok aztán közelebbi kérdésekkel kérdezősködök, beszélgetek.


Esetleg milyen kérdésekkel ne kérdezősködjek, hogy ne vigyem el a kedvüket a beszélgetéstől? Még ez az egy érdekelne.

2017. okt. 26. 20:16
 5/9 A kérdező kommentje:
vagyis nem a csendre értettem, hanem az ismerkedésre. Elsőre félre olvastam az első mondatod.
2017. okt. 26. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Okés :) Értettem. Ez nehéz kérdés. Nem kérdezgetni kell, hanem beszélgetni. Persze lehet kérdezni is, de ne legyen interjú az egész. "El kell magad adni." Így neten a csaj a szövegedből fog megismerni. Fő a humor, és egy jó "beszélőke".


Inkább írj neki ritkán Messengerben, például napi háromszor esetleg négyszer, de gondold át jól, hogy mit!

2017. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítségedet! Sokat segítettél ezzel :)
2017. okt. 26. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
keres egy közös témát, aztán meg többet... a "hogy vagy?", "mit csináltál ma?" kérdések néhány mondatnál nem visznek tovább, és addig is csak ha megnyílik neked (de akkor abból barátságnál több nem nagyon lesz a jövőben sem)
2017. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok! ... Akkor szerinted mit kellene neki írni? Valahogy el kell indulni! Nem lehet azzal kezdeni, hogy "Legyen szép napod! *szívecske*". Ezért írtam a kreatívitást.


Ja és ne használj sok smile-t! Ez kimaradt. Csak ezt és ":-)" és ezt ":-D". Ha úgy alakul. Meg néha ha olyan van, akkor ezt ":-(".

2017. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!