Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok tanácsot adni hol...

Tudtok tanácsot adni hol tudnék ismerkedni/barátkozni lehetőleg normális gondolkodású 20 év feletti emberekkel?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és most lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak. Mivel mindig mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk így eléggé kevés ismerősöm van.
2017. okt. 29. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, mikor szétmentem az előző barátnőmmel én is elvesztettem vele együtt a teljes baráti társaságot is.


Én első körben barátokat, ismerősöket próbálok gyűjteni, akikkel ki tudok mozdulni otthonról, programokat szervezni. Ehhez bármilyen hobbi, társasági elfoglaltság, sport alkalmas lehet (persze ne a helyi kötögető kört vagy ninja képzőt válaszd, ahol mindenki ugyanolyan nemű lesz, mint te).


Rajtuk keresztül pedig mostanában kezdek megismerni olyan embereket, akikkel esetleg randi vonalon is alakulhat valami, az egy-egy barátnő-kolléganő-unokatesó mindig előkerül, közöttük már simán ott lehet az, akivel egymásra találunk.


Hogy egyszerű e? Nem, piszkosul nem az, türelmesnek kell lenni sok energiát beleölni, sokszor 3-4 baráti találkozó után teljesen szétesik egy ilyen új társaság...

2017. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Bocs hogy nem segítő választ adok, ti ezeket miért csináljátok/csináltátok? Sosem értettem, hogy emberek miért adják fel a párjukon kívül az egyéb emberi kapcsolataikat, vagy kötik össze azt a párjukkal (közös barátok), hogy aztán szívjanak különváláskor? Én bele is betegednék, nem bírnám ki ha mindent együtt csinálnék a párommal és állandóan együtt lennénk szabadidőben, vagy nem lennénk saját barátaim (akik lehetőleg minél kevesebbet találkozzanak a párommal).


23/F

2017. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam is kb ugyanez a helyzet. Keress valami hobbit, sport vagy akármi, aztán lehet ott találkozol valakivel, akivel később barátok lesztek. Önkénteskedés esetleg vagy ha beiratkozol valami tanfolyamra, ott is simán szerezhetsz barátokat.
2017. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Bocs hogy nem segítő választ adok, ti ezeket miért csináljátok/csináltátok? Sosem értettem, hogy emberek miért adják fel a párjukon kívül az egyéb emberi kapcsolataikat, vagy kötik össze azt a párjukkal (közös barátok), hogy aztán szívjanak különváláskor?"


#1 vagyok. Nálam a baráti társaság úgy esett szét (külföldre költözés, etc), hogy már megvolt a párom, és az ő kiterjedt társasága.

Egyszerűen bekerültem abba a körbe, és nem jutott eszembe évekig, hogy az a haver/barát, akit a páromon keresztül ismertem meg a szakítás után többé szóba sem fog velem állni (pedig nem én szakítottam, és nem is csaltam meg vagy hasonló az exet, ami miatt haragudni kellett volna rám)

2017. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!