Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordulhat, hogy valaki...

Előfordulhat, hogy valaki ennyire zárkózott/bizalmatlan?

Figyelt kérdés
Közel fél éve próbálok barátkozni valakivel. Alapból távolságtartó, ráadásul a legutóbbi munkahelyén mindenki, még az asszisztense is, ellene fordult és végül távoznia kellett. Igyekszem őt megérteni, vigasztalni, tényleg megkedveltem őt és szeretnék a barátja lenni. De még mindig tartja a távolságot, előfordul, hogy csak a sokadik üzenetemre válaszol... pedig figyel rám, ha pl. írok neki egy e-mailt, hetek múlva is emlékszik, hogy mi állt benne... nem tudom, mit tegyek... legyek türelmes és folytassam a "közeledést"? Én 36 N, ő 51 F és tényleg csak barátkozásról van szó.
2017. okt. 29. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Létezhet, mert lehet élete során kiábrándult sok emberből, akikben megbízott, csak aztán adtak rá okot, hogy ne nagyon bízzon meg másokban! Így nem csoda, hogy az évek múltával bizalmatlanná válik az ember!

Persze nem biztos, hogy ő ezért ilyen, de ki tudja.

Nem lehet tudni!

24/F

2017. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Ezt már tálaltad másféle formában...

A te barátkozásodat bizonyára másként értelmezi, mint te és nem akar kihasználni.


Amúgy, agyvérzést okoz sokaknál az "üzenet-követelők"...hívd fel, ha mondandód van és ne battasd üzenetekkel...

2017. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem "követelem" az üzenetet, x idő múlva küldök neki egy következőt. Hívogatni nem szoktam csak úgy összevissza, üzenetet szoktam küldeni neki amiben megkérdezem, hogy ráér-e... Nem b...sztatom. Nem hiszem, hogy másképp értelmezné a dolgot, olyan dolgokat mond, hogy jól esik neki, hogy megértem a helyzetét, jól esik az érdeklődésem, sajnálja, hogy annak idején nem jutott több ideje rám és hasonlók.
2017. okt. 29. 22:27
 4/20 anonim ***** válasza:

A következőt követő üzenet követelés tartalomtól függetlenül....már megint pittyent a telefon..fitomat már-gondolja joggal.


Találkozót akarsz egyeztetni, akkor hívd fel és szóban tedd, ne 10 üzenetben tisztázd.

Részemről messze az 50-től, de már most utálom a pötyögős egyezkedőket 10 üzenet és 50 percen keresztól...katasztrófa.


Az egyenesség és személyesen szókimondással minden bizonytalanságot eloszlat, minden kérdésben.

Ezt kellene belátni, nem körültáncolni hibásan a dolgokat.Erdőben mind két fél végül.

2017. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak napok múlva vagy mondjuk egy hét múlva küldök újabb üzenetet...
2017. okt. 29. 22:49
 6/20 anonim ***** válasza:
Nézi egyáltalán az üzeneteit? :D
2017. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nézi. És kb. ezer év múlva is emlékszik rájuk... de akkor miért nem válaszol? :/
2017. okt. 29. 22:52
 8/20 A kérdező kommentje:
Régebben mondta, hogy ő olyan tipus, aki általában tartja a három lépés távolságot. Ez rendben is van, nem is árt néha, de tudhatná, hogy bennem megbízhat...
2017. okt. 29. 22:55
 9/20 anonim ***** válasza:

# 5


Ha pontatlanul írsz le tényeket és utólag pontosítod, az a jóságos Isten se tud segíteni...


Amúgy, az üzenet lényege, hogy nem fontos a dolog, ráér.


Lehet neki a 2 lépés távolság már az ágyat jelenti esetedben...


Beszéld meg vele ezeket személyesen és nem kell minden héten itt megkérdezned a megválaszolhatatlant.

Sokkal egyszerűbb és helyénvalóbb.


Szeretnék veled egy baráti viszonyban lenni..bla, bla, bla...

Mi ebben, olyan nehéz?

2017. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az olyan "nehéz", hogy nem akarom őt nyaggatni, sürgetni. Most nincs melója, emiatt családi problémái is voltak, az anyukája súlyos beteg... szóval nem akarom még én is nyaggatni. Plusz nem szeretném ráerőltetni a barátságot...
2017. okt. 29. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!