Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek tul rajta?

Hogyan legyek tul rajta?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnommel, (aki mar a volt legjobb baratnom) osszevesztunk,nemmondanam, hogy csak az en hibam, ugyanugy az o hiabaja is, de nagyon rossz, hogy nem vagyunk joba, annak ellenere, hogy nem az en hibam, bocsanatot kertem, en ugy erzem megtettem azokat a lepeseket amiket ilyenkor meg kell, ezert nem akarok szaladgalni csak utana, o pedig nem fog, ezert szeretnek tullepni rajta, hogyan lehetne?

2017. okt. 30. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
így. túllépsz
2017. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eléred, hogy ne legyen már számodra fontos. (Nekem ez megy simán, de ha neked nem, akkor gondolkozz módszereken és próbálkozz.)


Esetleg hagyd nyitva az ajtót, hogy ha meggondolja magát egy idő után, újrakezdhetitek (elölről). Nekem ez bejött.

2017. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. nov. 4. 12:38
 4/4 anonim válasza:
hagyd úgy ahogy van ha igaz barátnőd akkor kibékültök ha nem az akkor engedd el.én három hónapja vesztem össze a "legjobb" barátnőmmel és azóta nem beszélünk..te bocsánatot kértél ő nem kér bocsánatot te ne alázkodj hagyd úgy ha hiányol majd bocsánatot kér vagy majd akkor kér bocsánatot ha egyedül marad..
2017. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!