Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek a hibája ha hazudni...

Kinek a hibája ha hazudni kell a másiknak?

Figyelt kérdés

Két baráti köröm van, abból az egyik oldal felé vannak dolgok amiket nem tárhatok fel nekik, mint pl a füvezés. Ezek olyan fiatal felnőttek akik még sima cigit sem próbáltak ki soha, és ahogy ismerem őket, szépen lassan eltűnnének mellőlem, persze válaszút elé állítanának.


A másik csapat olyan mint a család nekem, hisz ebben nőttem fel, a környék is olyan volt ahol már a 13 éves nekiment a másiknak ha tudta volt nála dugi pénz.


Sajnálom hogy a többieket be kell csapnom ilyen módon, de csak így maradhat meg az ismeretség, mert tudom mi a véleményük erről.


2017. okt. 31. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő fèl hibája mivel nem tudják mi az az önismeret. Nem tudják, hogy kèpesek elengedni a saját nèzőpontjukat ès találni közőset. Ezèrt is èl az az elv, hogy minden igazság fèligazság, de minden konfliktus megokdható. Meg az is, hogy minden gondolat által formálot kimondott szóból hiányzik a teljessèg a kereksèg. A teljes igazság. Mivel viszonyítunk. Ha nincs viszonyítási pont megvan az igazság. Vagyis, nincs igazság mert a dolgoknak nincs jelentèsük. Mi kèpzelgünk mindenről valamitm
2017. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hibákèrt bocsi. Úgy tudsz hazudni sikeresen ha teljesen 100%-osan elkèpzeled èlmènykènt amit mondasz ès elfogadod valóságnak. Elhiszed. Ezzel csak annyi a "mellèkhatás", hogy abba fogod hagyni a füstölèst mert elhitted, hogy nem csinálod. Habár a hazugságod így soha nem fog kiderülni ha te is biztos vagy benne. Èrdekes az elme.
2017. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!