Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm már hónapok...

A legjobb barátnőm már hónapok óta sír egy fiú miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyáron szerelmes lett egy fiúba,viszont a fiú nem viszonozta és azóta mindig csak sír.Nem lehet hozzászólni,mindig csak róla beszél és folyamatosan azt hajtogatja,hogy nem ér semmit,hogy meg akar halni,szánalmas,hogy várt valamit ettől a kapcsolattól meg ilyenek.Nagyon sajnálom és próbálom vígasztalni,de lassan nem tudok semmi újat mondani neki,amivel fel tudnám dobni.Aztán ha nem válaszolok neki egy ilyen üzenetre én vagyok a szar,meg a rossz barát,mert hogy engem nem érdekel,hogy ő mit érez.Engem érdekel csak már elmondta nyár óta számtalanszor és kezd idegesíteni.Tényleg szar barát lennék?Mit kezdjek vele?16/L

2017. nov. 1. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell többet vigasztalni, ideje, hogy befejezze a nyávogást. Az élet ilyen, mindenkit utasítanak vissza, a legnagyobb hülyeség hónapokkal utána is egy fiú miatt sírni. Igenis kezdje el összeszedni magát.
2017. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy sz.ar barát, nyugi. Ez engem is kiborítana, pedig alapjában véve elég nyugodt személyiség vagyok. A barátnődről annyit, hogy felnőhetne már legalább egy annyira, hogy lépjen tovább. Azzal, hogy sír, nem old meg semmit. Mondd meg neki, hogy legyen önbecsülése, és hagyja abba a rinyálást.
2017. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Ordítsd le személyesen a fejét, hogy többet ne siránkozzon neked, mert már szánalmas, mint sajnálható ennyi idő elteltével.

Kezdjen tanulni inkább vagy randizni újra...lépjen tovább.

Ő sz@r barát inkább...

2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CFB ***** válasza:

Első és második jót ír. A harmadikat nehogy megcsináld!

Néha van olyan, hogy még a legjobb barátodat is magára kell hagyni. Akár az ő, akár a te, vagy mindkettőtök érdekében. Tapasztalat.

Az emberek többsége olyan, hogy addig siránkoznak, amíg valaki hallgatja azt, és törődik vele. Finoman megmondzatod neki, hogy nem, nem vagy rossz barát, igenis egy nagyon jó barát vagy, mert mindig kitartasz mellette, de egy fiú után nem érdemes 2 napnál többet sírni. Sőt semennyire sem, de ez nem lényeg. Ennyit ne Sirion egy fiú után. Nemcsak magát, hanem téged is tönkretesz. Nem viccelek. Ez. Ártalmas. Rád. Nézve. Rá nézve meg főleg. De ő csinálja, nem te. Próbálj vele mindig elmenni valahova. Tudom, kissé hideg van, de mozi, shopping-os hétvége, akár csak egy ebéd, vagy vacsi, reggeli, bármi jó. Ne csak hallgasd, ahogy siránkozik, és tapicskol a depipocsolyában, hanem próbáld meg felvidítani.

2017. nov. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!