Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találok valaha IGAZI barátot?

Találok valaha IGAZI barátot?

Figyelt kérdés
Mindig is vágytam egy legjobb barátnőre. Sosem mondtam ki, és úgy érzem most, hogy nem is tudnék közeledni, szeretni és megbízni naggggyon, DE. Ha épp jóban vagyunk valakivel, előbb utóbb ellenszenves lesz, mert nem hallgatja meg amit mondanék. Megyünk előre az időben, több lesz a pasis sztori és már csak a sajátját mondja, az enyém nem érdekes. Ez gyakori visszatérő motivum. Megváltozik minden és rivalizálás lesz. Valahogy nincs bennem ez a nagy pasi szomj, tehát velem nincs az a baj, hogy ráhajtottam az ő kiszemeltjére vagy bármi. De létezik olyan, mint a filmekben? Hogy nem csak az iskolában vagytok barátok, hogy ha 500szor kölcsönkérsz valamit, ő nem kiabál oda tipikus 'az az én cuccom' hangsúllyal, hogy 'jó a felsőd', hogy mindenről lehet beszélni, hogy segít stb? Én erre hajlandó vagyok, érzem magamban, hogy tudnék jó barátnő lenni, de valahogy mindig egy kis magát kellető lány kerül mellém. Ez kb 2-3 eddig, kevesekkel vagyok szoros viszonyban. Persze én sem vagyok szent, de az itt felsoroltak terén ártatlan vagyok. Vagy bízzak az egyetemi barátokban? 18L

2017. nov. 5. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igaz barát NAGYON kevés van. Őket meg kell becsülni nagyon.
2017. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem, mert a viselkedésed alapján eléggé unszimpatikus vagy. Tipikus lány, aki panaszkodik, majd amikor felajánlkoznak, akkor visszautasítod őket.
2017. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt veszem észre, hogy ez lányok közti barátságoknál sokszor megy szét ilyen irányba. Fiúkkal nem szoktál barátkozni? Egyetemi barátokat annyira nem kezelném komoly barátnak, kivéve ha kettesben is sok időt eltöltesz az illetővel és tényleg szórakozásból is eltöltötök időt együtt.
2017. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha unszimpatikus vagyok, nem panaszkodni jöttem, csak valami kapaszkodóért, amit az első válaszoló adott. Van egy jó, igggen jó fiúbarátom, de nem tudok vele olyan dolgokat megbeszélni.
2017. nov. 5. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy unszimpatikus. Rossz érzés az ha nem találsz valakit aki hiányzik az életedből. De csak úgy tudsz ilyet találni ha ismerkedés közben kiszűröd az érdekbarátokat.
2017. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem sajnálom, a közeledbe sem mennék, megmondom őszintén eléggé képmutatónak tűnsz.
2017. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsőre is megértettem, hogy nem bírsz. Szerintem jó barátok lennénk
2017. nov. 5. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező:


Nagyon sok lánnyal ismerkedtem már a múltban (meg ismerkedek is), ezért hidd el, ezt a típust NAGYON jól ismerem. Nem mondom, hogy szándékosan akarod az embereket bántani, vagy szándékosan vagy képmutató, de az biztos, hogy olyan stílusod van (amit magad sem veszel észre), ami csak annak nem unszimpatikus, aki nem ismer, meg kivételezik veled, hogy lány vagy, és biztosan jól nézel ki.


Én megmondom neked az igazat, a szemedbe is megmondanám, hogy így látom, mondom ezt azért, mert 90%-ban együttérző véleményeket fogsz kapni, ahol segíteni próbálnak, de arra nem próbálnak majd rámutatni, hogy bizony te is sokban hibás vagy, és képmutató. Nyilván ez a komment is elvegyül majd a sok között, ezért jelentősége sem lesz.


De talán gondolkodj el rajta, hogy nem véletlen, hogy nincs IGAZI barátod. Nekem van, és rajtad kívül sok embernek is, és ez nem véletlen. :-)

2017. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Èn szívesen beszèlgetek ha gondolod.

24/L

2017. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!