Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek sze. Mét voltam a...

Szerintetek sze. Mét voltam a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, amiatt, hogy leb@ sztam, hogy nem vagyok kíváncsi a füvezéséről (nem rég kezdte). El akarta mesélni nekem az érzéseit ezzel kapcsolatban, hogy hogy érezte magát, mikor be volt tépve... de én lesz@rom. Még én kértem elnézést, hogy lek@kilom a témát.:") Pár órája nem beszéltem vele, és vissza sem ír, és ez idő alatt elgondolkoztam azon, hogy mi van, ha most tényleg én voltam a rossz. Igaz, hogy ő mindig meghallgat... Meg kellett volna hallgatnom, akkor is, ha nem érdekelt?


Én 20/L, ő 21/L


2017. nov. 5. 19:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy jobb lett volna meghallgatnod vagy csak annyit mondani hogy beszéljetek másról.
2017. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meghallgatam volna egyszer kétszer,de ha ezután csak erről beszélne akkor nem.
2017. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer említette, hogy kipróbálta, de nem ment bele, én meg nem kérdeztem.
2017. nov. 5. 20:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg aggódom, hogy nagyon megbántottam. Rossz kedve volt, én meg rátettem egy lapáttal... De akkor sem érdekelt... Ajj:"D
2017. nov. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!