Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkozni fogok a legjobb...

Találkozni fogok a legjobb baratom (akibe szerelmes vagyok) szuleivel? Ezek jo ajandekok Nekik?

Figyelt kérdés
A legjobb baratom Amerikai,és a szulok is Amerikaiak. Hamarosan meglatogatjuk Oket,en ingyen lakhatok Naluk.Voltak Budapesten,nagyon szerettek,igy arra gondoltam viszek egy ket dolgot innen(bor,paprika stb) illetve olvastam nemreg egy rajzolos posztot.En imadok(es tudok is szerintem)rajzolni,igy egy rajzot adnek Nekik pluszban Budapestrol. :) Amolyan kedves,sajat keszitesu dolog. Szerintetek? Nagyon fontos ez nekem,mert en tobbet erzek a baratom irant. :)

2017. nov. 8. 09:05
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
85%
Ez a "legjobb barátom, akibe szerelmes vagyok" nekem nem tiszta.
2017. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Vigyél pálinkát, illetve a bor és paprika is jó, próbálj olyasmit, amik hungarikumok, vagy legalábbis Amerikában nem igazán vannak olyanok.


Egyébként nem azon fog múlni a dolog, hogy mit adsz a szüleinek.

2017. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
De ha rajzolsz azt képként bekeretezve adod?
2017. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

15 évet éltem New Yorkban, az biztos, hogy nem tudod pénzzel lenyűgözni őket, általában egy magát csórónak érző amerikai is magyarban átlagfeletti fizetésűnek minősülne...

Vagy olyat vigyél, amit ott nem tud megvenni, vagy ha meg is tud, de nem ismerheti...


Pl sokan elcseszik, hogy hoznak ajándékba piros paprikát, mert az "hungarikum"...

Nos egész amerilát nem tudom, de new yorkban minden élelmiszerbolt polcán ott sorakozik a magyar piros paprika... erős pista, de strong steven néven is fut...

Bor jó ötlet, de jó bor legyen, ne csak valami random snasz egri bikavér...

Pálinká tapasztalatom szerint a többség amcsi nem szereti...

Nekem amcsi barátaim imádták nézegetni az olyan pénzt, amin brutál nagy számok vannak, egy 20.000ressel ki lehetett akasztani őket, abszolút értelmezhetetlen a számukra... ott ugye a 100 a legnagxobb... ráadásul 100asod csak akkor van, ha jól tudom, ha 1000$ felett veszel ki az automatából... így aztán vannak Brooklinban, bronxban olyan környékek, ahol ha 100assal fizetsz egy boltban, összesereglik a teljes személyzet megállapítani nem hamis e... mindig paráztam ilyenkor mikor kijöttem mindig lestem hátrafele nehyogy leadják a drótot valami fekának, hogy itt a pénzes gyerek...


Túrórudi... általában aki előbb kóstolja, minthogy tudná miből van, annak ízlik... de fordítva undorodnak... értelmezni sem tudják, romlott tejnek vélik...


Hűtőmágnesnek kézzel készült kézműves csecsebecséknek szinte mindig mindenki örült, de rövid úton el is tűnt mindenkinél, uh lehet csak megjátszották.

2017. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Ajánlom etsy.com-ot, kézműves cuccokat árulnak, nézd meg azt is milyen árakon... az amcsik gyakorlatilag bármit bármennyiért megvesznek... nem is ez a lényeg, hanem lehet találni népszerű termékeket, amiket gyakorlatilag bármelyik magyar technikaórán vagy pár csajos szakkörön gyöngyfűzést tanult magyar meg tud csinálni... akár egy fülbevalót vagy bármit... az ilyen csecsebecsék a nőknek be szoktak jönni.

Volt milliomos manhattani csajom, aki bálba elment zöld krokodilokkal a fülében amiket én gyöngyfűztem... sajnos vége lett a kapcsolatnak, nem ugyanabban a "világban" éltünk.

2017. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

nem tudsz innen semmit vinni ami egy amerikainak tényleg örömet tudna okozni, max annyi hogy mosolyognak, elfogadják és amikor nem nézel oda kidobják, vagy odaadják a mexikói kertésznek


rajzzal meg lehet magad égeted le, ha nem is olyan jó, mint hiszed


ne vigyél semmit, nem várják el tőled

2017. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Egy egyszerű bucsus faragott vágódeszkának nagyon tudnak örülni... általában sehol nem látnak hasonlót sem és durva pénzeket kifizetnek ilyen egyszerű dolgokért... de higgy a 48%-osnak... ők is csak emberek...

+ az amcsi kultúrában semmi különbség az étleg ember és a gazdag közt, csak a lakhelye... de általában ugyan az a hobbi, ugyan az a berendezés lazán megengedhető... asztalos voltam kint is, van olyan kint szerzett haverom, akinek eredetileg melóztam, mai napig klántársak vagyunk world of warcraftban... foglalkozását tekintve herceg a srác + a hatásomra elkezdett asztaloskodni de csak hobbi szinten szabadidejében meg ugyan úgy kockul a wow előtt, mint én...

Ők is emberek, ugyan olyat szarnak mint mi.

2017. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy érzékeltessem, egyletlen egy, stark címeres faragott bükkfa vágódeszkáért, kb 20*30cm, simán elkértem $200... és megadták... sokan...
2017. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amerika ugyan nagyobb, mint Magyarország, de annyira azért mégsem, hogy nagy betűvel írd, ha helyhatározóként szerepel a mondatban.
2017. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc barátosnőm él kint, ő "is" a túrórudit hiányolja nagyon. Tényleg szeretnék, amíg nem tudják miből készült - ajándéknak nem hinném, hogy beválik :)

A paprikát szerintem felejtsd el, nekik van belőle mindenféle. Gondoltál esetle valamilyen népművészeti csecse-becsére is? Az ingazán hungarikum, ha jól választasz. Szerintem a giccses is tetszene, de ízléseset i találswz ha szétnézel ey kicsit hazánkban!

2017. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!