Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy újra barátok...

Mit tegyek, hogy újra barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok....Nekem 12 évig volt egy fiú barátom...Imádtam,valahogy egyik nyáron meg is szerettem.... Aztán majdnem összejöttünk,de a szülei beleszóltak...Hagytuk inkább továbbra is nagyon nagyon szerettem... Majd most úgy döntöttünk megpróbáljuk,aztmondta,hogy ő már elmondta a szüleinek és már nagyon is örültek..Én nem mondtam még el,csak utáltam itthon erre,de ez nem is lényeg....Teljesen fülig szerelmes lettem a srácba és úgy éreztem ő is....Vagyi igazából reménykedtem ,mert olyan jeleket adott...Aztán egyiknap elhívott találkozni azzal a mondattal "beszélnünk kell." Tudtam,hogy vége... De nem tudtam miért...Ezért mentem el,hogy magyarázatot kapjak.

Aztmondta,hogy szimpla barátságot érez,azért próbálta meg velem,mert tényleg szeret,de mint barát és azthitte majd ez kialakul és többet fog érezni...Nem értem miért kezdtünk akkor bele ,miért nem mondta,hogy várjunk amíg nála is kialakul...Na mindegy nagyon sírtam és sajnálom...Aztmondta a barátság maradjon meg,de azóta nem ír...Mit tegyek,hogy legalább vissza kapjam barátként ?



2017. nov. 14. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Nézd, ahol akármelyik fél részéről érzelmek vannak, az már nem barátság. Nem kellene erőltetned, most nehéz lesz egy darabig, miután elveszíted, de ha erőlteted a barátkozást, csak elnyújtod a fájdalmat és a szenvedést. A legtisztább az lenne, ha addig nem keresnétek egymást, amíg nem tudzs túllépni az érzelmeidnek, esetleg utána lehet újra próbálkozni a barátkozással.
2017. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*túllépni az érzelmeiden
2017. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!