Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vehetem úgy, hogy vége a...

Vehetem úgy, hogy vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szulinapom, es nem irt.. Van egy baratnom (mmint lany barat) akivel mar kb. 10 eve ismerjuk egymast, regen nagyon joban voltink, bar az utobbi egy ket evben kicsit eltavolodtunk egymastol.. utoljara en irtam ra egy honapja kb. de csak par szot valtottunk.. utoljara nyaron lattam.. Biztos vagyok benne, hogy tudta h tegnap volt a szulinapom, megse irt meg ket szot se.. Ez mar elegge menthetetlenul elhanyagolt baratsag, nem? 18F

2017. nov. 16. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Nézd testvérem =) A férfiak "dolga" hogy elsőként írjanak. Nem azt mondom, hogy mindig ez kell történjen, de 9/10-ből igen. Írj neki gyakrabban és minden jó lesz =) Akkor is írj, ha nincs online. Bízz abban, hogy el fogja olvasni. Lehet, hogy tanul, lehet, hogy nem volt olyan anyagi helyzetben, hogy ajándékot vegyen neked, ezt szégyellte, és inkább a Földről tűnt el, minthogy a szemed elé kerüljön, mert sok ember nem érti meg az ijet, és ő is ettől fél. Minden esetre NE hozd fel neki a szülinapodat, mert azzal földbe fogod döngölni. Nézz rá bárányszemekkel mintha mi se történt volna, és ha meglátod, csak beszélgess vele kedvesen, de ne túlságosan, mert akkor az "kunyerálásnak" fog minősülni, ami újabb félreértést fog szülni. Légy vele közvetlen, barátságos, de ne mássz a fejére hirtelen, mert az ugyanaz. Na sok sikert haver =)
2017. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!