Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel 8 hete ismerjük egymást és azóta mindennap irtunk .Már ő lett a legjobb haverom,én pedig az ő legjobb haverja. DE Kb 3 hete mindennap veszekedünk valamin(van amikor csak egy viccből alakul ki a veszekedés), Nekem viszont az a bajom h várom h minden percen vissza írjon,mert voltak nagyon jó beszélgetések is,de mostanában mindig szó nélkül csak úgy elmegy játszani vagy találkozni más haverjával. Viszont én féltékeny lettem a többi haverjára mert olyan szerencsések hogy velük van(tudom h sokkal többet ír nekem ,de egyszerűen nem bírom elfogadni, hogy mással van).Jó nem beszélünk személyesen túl sokat,de rengeteget írunk és van amikor már beszélünk is játék közben... DE ma összevesztünk és olyat mondott rólam ami eléggé rosszul esett és ezt senkitől nem vártam volna főleg nem tőlem. Az lenne a kérdés :hogy csak velem van a baj,mit tudnék tenni ellene hogy ne érezzem nagyon szarul magam azért mert elment más haverjához.

2017. nov. 17. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mm miért vagy féltékeny? Mert nem akarod hogy másokkal csináljon akármit. (az akármi alatt azt értem, hogy nem tudom, hogy te mit utasítasz el, de lényegében bármi lehet,a lényegen nem változtat. Nem jó féltékenynek lenni és nem jók a következményei, szóval fogadd el, hogy másokkal is lóg.)
2017. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálom,de nem megy :(. Főleg hogy arról beszél hogy miket csináltak...
2017. nov. 18. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ráfüggtél az emberre, engedd el, már csak a saját érdekedben is, hogy ne érezd ilyen rosszul magad. Csak ezt teheted.
2017. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!