Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mennyire szeretitek a...

Ti mennyire szeretitek a szervezetlenséget?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy haveri társaságban a szervezés mint olyan nem létezik, mindent előtte 1 órával szerveznek be vagy mondanak le, sose tudunk rendesen összegyűlni, mindig veszekedés van ebből. Fogalmunk sincs hogy lehetne szervezeztséget importálni a társaságba. Ti eltűritek ezt, és ha nem, hogy változtatnátok rajta?

2017. nov. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell veszekedni, általában az nem jön, aki nem is akar.
2017. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Én utálom.


Nem azt mondom hogy percre pontosan meg kell tervezni mindent, szeretem a spontán dolgokat is, de az úgynevezett barátaimtól ki tudok akadni.


Lakótársam például pont ilyen. Felhozza minden évben, hogy menjünk ki Forma 1-re, focimeccsre, akármire. Minden nap mondogatja, beleéli magát. Majd mire eljön az idő akkor jön az "ááá, maradok inkább itthon".


Vagy van pár ismerős akikkel szervezünk munka utáni programot. Megbeszéljük hogy 5-kor végeznek, én direkt eljövök 4-kor hogy 5-re odaérjek hozzájuk. Erre közlik hogy kicsit tovább lesznek. Meg ha mondanak egy időpontot akkor biztos hogy fél órával később megyek direkt oda és akkor még mindig nekem kell várni rájuk további fél órát.


Igazából mostanában pont az ilyenek miatt nem is hívok senkit sehova. Ezért szeretek egyedül menni mert akkor úgy megyek ahogy nekem tetszik és nem másokra kell várnom.

2017. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ezt ki nem állhatom. Egy barinőm születésnapjára csináltunk ajándékot, és azt is az utolsó pillanatban sikerült összedobnunk... Bár az ötlet jó volt és sikerült is, csak vki túl későn ért oda, mert fagyizgatott (!), pedig a cukrászda az utca végén található, kb 40 méterre a parktól. A másik ugyanazokat írta, csak más szavakkal, a harmadiknak mindig az a toll kellet, amelyik nekünk van. Szóval engem kifejezetten zavar, és ez ellen úgy tettünk, hogy akikről úgy igazán tudtuk, hogy jók az ötleteik, meg akiknek jó a szervezőképességük, azoknak mondtuk el teljesen, aki meg nem olyan szervezett, annak csak elmondtuk úgy átlagban jó előre
2017. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Én hetekben gondolkodom, több nappal előre már tervezem a napjaimat és ha az utolsó pillanatban muszáj valahova mennem, akkor borul az egész órarendem, mint a dominó, és azt utálom. Például hétvégén beosztom, hogy melyik nap mit és mennyit fogok tanulni, erre ha szerda estére beszerveznek egy buliba, hogy legyen egy józan ember is a társaságban, akkor már tolódik legalább három napom. Az én barátaim is nagyon hajlamosak arra, hogy mindent az utolsó pillanatban találjanak ki, de én általában meg is mondom nekik, hogy milyen hetem lesz. Nem igazán lehet más emberek szokásain változtatni, főleg ha felnőttek és már így szokták meg. :/
2017. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok a szervező mindig


általában minden flottul megy

ha vki nem jön azon nem akadunk fel

2017. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!