Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is erre vágytok hogy...

Ti is erre vágytok hogy legalább 5 barátotok legyen?

Figyelt kérdés

vége a sulis időknek mikor csavarogtunk a haverokkal,munkahelyről sincs lehetőség,nem köttetnek barátságok.sajnos az ismerősökre,rokonokra mindig én irkáltam ,néha nem is válaszoltak,és mindig én erőltettem a találkákat is,miota meguntam,tényleg nem is érdeklődnek utánunk,hogy élünk-e még.(párom külföldre költözött barátai de az itthoniak sem)

volt osztálytársamékkal összejártunk sokat(egy pár) nekünk van egy kisgyerekünk,és ő is terhes lett,de elvetélt,azóta ő sem keres engem.de egyébként ebben mindenki egyforma,nem tudom hogy ez a fb-os világ-e az oka,más is tapasztalta ezt?mert sztem kedves vagyok, se kérkedős,se flegma,se unalmas.sőt mindig találtam témát,mert mások unalmasabbnak tűntek.bárkiderült mások is ritkán járnak össze egymással. animékben,sorozatokban,vígjátékokban irigylem hogy mindig 5-6 jóbarát rendszeresen együtt van. nincs valami csoport embereknek vagy ahol ismerkeni lehet.szivesen barátkoznánk párokkal,gyerekesekkel is..


2017. nov. 20. 10:51
 1/8 A kérdező kommentje:
egyébként régen rendszeresen bográcsoztunk,kártyáztunk,társasoztunk,tollasoztunk a haverokkal,vagy strandra mentünk,meg vadasparkba.gyerek előtt discoba is.óvodába egy év mulva megy a gyerek,és nem is biztos hogy más szülők szeretnének barátkozni,összejárni...
2017. nov. 20. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, hogy “barátkozós csoport”. Találj valamit, mondjuk a városban élő kisgyerekesek csoportját, szólj hozzá a beszélgetésekhez, aztán szép lassan majd kialakul valami szimpátia valakivel.
2017. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyakori, hogy a barátságok elpárolognak, főleg ha az embernek már párja is van, gyereke, együtt élnek stb.

Én is tapasztalom, hogy a barátaim csak úgy hopp elpárologtak és, hogy még az üzenetekre is van, hogy csak hónapos késéssel reagálnak. Szülinapra se köszöntenek fel mindig, (ő pont egy külföldre költözött barát).

Akik másik városba költöztek, azok is olyanná váltak, mintha meghaltak volna szinte. Nem lehet egy programot sem összehozni, mindig csak fáradtak a munka miatt, de már beszélgetni se lehet velük mert téma sincs igazán, válaszol hogy persze jól van, és veled mi a helyzet, és ennyiből vége is szakad.

Akinek saját üzlete van, (kozmetika) pedig olyan szinten vállalja be az összes létező ügyfelet, (reggel hattól este 11-ig) hogy ha írok neki, hogy csináljunk együtt valamit, akkor konkrétan vissza írja, hogy 3 hét múlva kedden 1-3-ig ráérek. Na, hát aztán ki tudja, hogy vajon én is pont akkor ráérek e majd :/


Régen pedig mi is összejártunk, együtt nyaraltunk belföldön, külföldön, moziztunk, ide mentünk-oda mentünk, mára már jóformán csak a párom maradt meg a barátomnak, neki meg én.

Akiket pedig legjobb barátomnak vagy szimplán barátaimnak hívtam, mára kissé haver megnevezésbe mentek át. Sajnálom :(

2017. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pont így vagyok: írtam a rokonságnak, válaszoltak aztán ennyi. Soha egy gesztus, hogy ő írna nekem, élek-e még vagy nem vagy minek... A program annyi, hogy jössz plázába ruhát venni? Hát, nem. Isten őrizz az ilyen programoktól.

A munkahelyem roskadozik a gyűlölettől, a keménymag kiutál mindenkit, a nők szülni mentek és már csak a gyerek a téma.

A ffiakkal nem lehet haverkodni mert A: nőjük van aki rádugrik B: nincs nőjük és ezért a pasi ugrana rád.

Nekem is hiányzik egy ilyen 2-3-4 fős kis csapat akik valóban összejárnak, beszélgetnek, nem csak fb-on böködik meg jelölik egymást mint kutya az oszlopot.

Gyerekkel könnyebb ismerkedni, összehaverkodsz 1-2 anyukával és már oké is a dolog. Nekem nincs gyerekem, úgyh nem értek hozzá, de ezt látom magam körül.

2017. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül ezzel.igy hogy csak én erőltete és mások nem igénylik,el vannakfoglalva a magánéletükkel és igy elég is nekik ennyi,olyan szánalmasnak érzem magam.párom is hiányolja a társaságot,mi még kisgyerekkel is aktivabbak vagyunk,mint némely gyerektelen ismerős.szivesen barátkoznánk más párokkal. esetleg ha vannak ötletek még irhattok.hálás lennék,köszönöm.
2017. nov. 20. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Megvan a piaci rés, csinálni kell "társkeresőt" pároknak.
2017. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekesekkel simán tudtok barátkozni bármikor, nálatok a gyerek a közös téma. Én már nem tartom azokkal a kapcsolatot akiket régen a barátaimnak tartottam, mert mindegyik elment szülni én meg nem, nincs közös téma, más lett az életünk. Mondjuk, azt hiszem nem is voltunk igazi barátok.

De a gyerekes / nemgyerekes emberek nem nagyon értik meg egymást. Akinek gyereke van azoknak a többsége elkezdi lenézni azokat akiknek nincs. Szóval gyerekes emberek között biztos találtok majd olyan párt akikkel jól ellesztek.

2017. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én arra vágyom, hogy legalább 1 normális barátom legyen, de már arra sem: rájöttem, hogy idióták az eddig volt barátaim is csak hülye voltam nem észre venni 2 év után. Ahogy öregszik az ember inkább csak ismeretségi köre lesz, haverok, akikkel alkalmanként elmegy szórakozni, beszélgetni.


A média pedig rossz példaadó eszköz, szóval ezt ne vetísd ki az életre.


25F

2017. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!