Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak a suliban?...

Hogyan baratkozzak a suliban? Koszonok minden segitseget! (már akinek van türelme elolvasni, bocsi hogy hosszú lett!

Figyelt kérdés
Igazából azért regisztráltam az oldalára, hogy egy nagy problémámra választ találjak: tavaly még volt 4 nagyon jó barátom, de idén szeptemberre mindegyik kitalálta, hogy elhagy (nem barátkozik velem), olyan okokkal, hogy idegesítő vagyok, kibeszéltem (amit termeszetesen nem mond el hogy kinek és mit és nem vagyok ez a kibeszélő típus), nem válaszoltam az e-mailjére (nem kaptam semmilyen e-mailt) és hogy ha ezek már elhagytak, akkor a 4. "legjobb barátnőm"kitalálja, hogy már nem vagyok elég menő neki és hogy kell neki az "ex barátom" (ne gondoljatok semmire, nem történt semmi, sztem csak haverok voltunk) szoval hogy ő szerelmes belé és azt állítja h miattam nem teljesülhet az álma (hogyösszejöjjön vele. Ezek a remek volt barátaim persze az új odztályba ahová együtt mentünk szépen elterjesztették, hogy én milyen egy pletykák idegesítő mittoménmi vagyok. Irigyek is rám, mert jó tanuló vagyok. Viszont nincsenekbarátaim. Otthon nem lehet senkivel úgy beszelni, mint egy baráttal, aki meghallgat meg hát ott van az osztályban mellettem. Ilyen osztály-közösségi programokon például nagyon magányos vagyok es számolom a perceket, hogy mikor lesz már vege. A szulinapomat gondolom mindenki el fogja felejteni. Ja persze ez a 4 ember utal es mindent megtesz azert, hogy engem a földbe tiporjanak. Egyepkent sem barátkoztam olyan könnyen, de most még annál is nehezebb. Hogyan közeledjek bárkihez is az osztályombol? (Sportolasnal vannak barátaim meg ilyen helyeken, de a suliban nincsenek) nagyon magányos vagyok, mindenki pont leszarja, hogy velem mi van. Kihasználni meg kibeszélni persze néha jo vagyok. Hogyan kozeledjek, szólítsák meg embereket? Régen szerettem suliba járni, mert tok jo volt a hangulat és sikerélményem is volt. De most mindig egyedül üllök, mindenki kerül, termeszetesen nem köszön....

#barát #utálat #Hogyan barátkozzak a suliban #Igazságtalanok velem
2017. nov. 20. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
|13|
2017. nov. 20. 19:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, de a felnőttek képesek ugyanígy viselkedni. Velem ugyanaz történik mint veled, csak munkahelyen, és 20 évvel idősebb vagyok (amennyiben középsulis vagy).

Hát, nehéz ügy. Pontosan tudom milyen szar és azt is mennyire nehéz nem észrevenni. Az a helyzet, hogy így működik a csordaszellem. Minden csoportba kell 1-2 ember akit lehet utálni, így érzik ők nagyobbnak-erősebbnek-fontosabbnak magukat.

Ha nem tudsz iskolát váltani, akkor válts taktikát. Ne lássák rajtad, mennyire bánt. Vedd fel a pókerarcot. A düh jobban segít mint a kétségbeesés. Amikor azt vettem észre, hogy direkt elkerülnek a kollégák akkor ugyanezt tettem én is, érezzék ők is, mi a véleménye az embernek.

De sose vedd a szívedre, tudom ez tucatszöveg, de ha erre figyelsz akkor el fogja cseszni minden áldott napodat a környezeted, és éppen ez a céljuk.

Azt hiszem az a titok, hogy nem szabad leállni küzdeni velük, ellenük. Csinálj úgy, mintha büdös csövesek lennének, hidd el 1-1 arckifejezés vagy mozdulat csodákra képes ;)

2017. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! (Közepsulis vagyok)
2017. nov. 20. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :) én meg 33 :)
2017. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!