Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak nem akarok hogy...

Mit csináljak nem akarok hogy ő is átjöjjön?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm már nagyon idegesítő mindig ő akar lenni a középpontba meg ilyenek és királynőnek hiszi magát meg minden és nagyon zavar ma megkérdezetem egy másik barátnőmet hogy átjön e hozzánk 2 hét múlva és ő azt mondta hogy ő mér nem mehet át hozzánk hogy mondjam elneki hogy én most a másik lánnyal csak ketten szeretnék csajosnapot tartani ő már sokszzor volt nálunk meg én is sokszor náluk hogy mondjam el neki hogy ő most ne jöjjön hozzánk 13/L

2017. nov. 21. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy mondjam el neki????
2017. nov. 21. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egy percet kérek. Megkeresem a kéziszótáramat.
2017. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ezzel az a gáz, hogy te is átjártál, ő is.... és most hirtelen nem szimpi lett neked. Ez nem egészen érthető, és kissé bántó is. Gondold el, hogy azt hiszed jóban vagy vkivel, aki egyszer csak érezteti veled, hogy inkább kopj le.

Úgy kellett volna intézni, hogy ne tudjon róla, h áthívsz valakit, és akkor nincs ez a probléma, plusz nem bántod meg.

Idegesítő, ha vki királynőnek hiszi magát, de sokkal rosszabb az, aki genya.

2017. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából az van hogy nem az hogy nem szeretném hogy átjöjjön csak én nem szeretném hogy ketten én azt szeretem ha egy valaki van nálunk és nem én mondtam a szemébe hogy átjön hozzánk a másik lány hanem amikor dumáltunk azzal a lánnyal akit én szeretnék hogy átjöjjön akkor ő jött oda hozzánk hogy miről van szó és ilyen flegmán hogy akkor ő is átjön
2017. nov. 21. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Értem, hát tényleg flegma :) no de legalább nem genya.. (nekem most genyafóbiám van).

Azért átmenetel előtt meg szokta kérdezni, hogy héé, akkor ma du nálad?

Mert ha igen akkor mondhatod, hogy fúú ma nem jó..

Vagy ha nem szokta megkérdezni akkor jelezd neki előre, hogy neked az a nap mégsem jó, mondd, hogy gázcsonkot akarsz telepíteni az udvarban. Csak viccelek :) Szóval találj ki vmit. Attól még persze a másik bnőd átmegy...

2017. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket
2017. nov. 21. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem találtam a szótárt. Viszont látom, hogy egy kedves válaszoló rendelkezik ezen nyelv tudásával.

Válalsz nyelvkurzusokat? Ma a legtöbb korombeli anyanyalvszinten használja ezt a nyelvet, kívűlállónak érzem magam.

2017. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!