Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti beszélgettek a...

Lányok, ti beszélgettek a barátnőtökkel a menstruációról?

Figyelt kérdés

Például ha megjött és fáj a hasatok elmondjátok neki?

16/L



2017. nov. 23. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze, ez teljesen természetes. Olyan is volt már, hogy osztálykiránduláson kisegítettük egymást betéttel ha nem volt, suliban is ha görcsöl valamelyikünk a nehéz napokon akkor néha beszélünk róla, hisz ez is beletartozik az életbe :))
2017. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Csak vele beszeltem meg fiatal koromban az ilyen ugyeket. Anyukamtol nem kaptam semmilyen felvilagositast, igy baratnom tudtam meg mindent, o meg az anyukajatol.
2017. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Mi szoktunk ilyeneket megemlíteni egymásnak, ja. Nincs ebben semmi extra.
2017. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2017. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Az a durva, ha valaki nem. :D Nem tudom, mi az osztályomban bármelyik lánynak odavetünk egy "Na hurrá, nem vagyunk terhes"-eket, mikor kijövünk a vécéről. :D
2017. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Emlékszem, egyik tesin ültem bent a szertárban néhány számomra teljesen ismeretlen alsóbb évessel, akik olyan részletességgel beszélték meg hogy kinek mikor jön meg, mennyire vérzik/fáj, milyen betétet használ hogy túlzás nélkül rámjött a rosszullét. (Nem nagyon vagyok kíváncsi más vérének az állagára, köszönöm.)


Mi a barátnőimmel többnyire csak odaszólunk ha hisztis valamelyikünk hogy "mi van, megjött?" vagy ha tényleg megjött nagyon dramatikusan kifekszünk a pad tetejére hogy mennyire fáj a hasunk. Két barátnőm között meg rendszeresen kitör a harmadik világháború hogy akkor most a tampon vagy a betét a jobb.

Az osztályban se tabu téma, simán megosztják velem a többiek hogy nekik jövő héten fog mehjönni és bárkihez oda lehet menni ha épp nincs betéted hogy adjon egyet kölcsön.

2017. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
én múltkor azt hallottam egy barátnőmtől, hogy ha egy férfi megeszi a menszeszes nő pinaszőrét, akkor az örökké a szerelme lesz. szóval igen.
2017. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2017. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
25%

Én olyat hallottam, hogy a menszeszvért kell belekeverni a tésztába és az abból sült sütit megetetni a kiszemelttel :D


Amúgy ja, ha van rá apropó akkor megbeszéljük, persze.

2017. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóba került már, de nincs vele semmi, mindenkinek meg szokott jönni, nem tabu a dolog.
2017. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!