Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most miért lettem hirtelen...

Most miért lettem hirtelen kiközösítve?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy angol csoport amibe vagyok.. Ott 2 lánnyal lettem jóba szeptemberben. Minden tök jó volt, elvoltunk beszélgettünk( nyilván a szünetekre gondolok meg monjuk csoportos feladatokra). De 1-2 hete kezdem azt érezni, hogy kiközösítenek. Szinte már csak ők ketten beszélgetnek egymással, elfordulnak tőlem a padba. Ha beszélek hozzájuk, egyszavas mondatokkal válaszolnak. Ja és csesztetnek, elvileg viccből de mikor már 20-adjára kapod meg, hogy buta vagy, hülye vagy akkor ku..a sz..ul esik... Ennek ellenere minden nap megolelnek, aztán ezt folytatják órán... Már volt, hogy majdnem elsirtam magam órán, és akkor azzal jött az egyik fél, hogy én utálom e őt.. Nem tudom mi lett velük.. Mit tehetnék? 15/l

2017. nov. 24. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg nem veszik figyelembe hogy bánnak veled, nem tudják hogy magadra veszed. Ez miatt te már visszahúzódóbb lettél, ők pedig ezt nem értik és azt látják mintha te utálnád őket és te távolodnál el tőlük.

Közöld velük hogy szerinted ők utálnak téged, mert annyiszor szidnak.

2017. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg hogy mi bajuk van veled. hogy valami rosszat tettél e? És ha azt mondják hogy nem akkor kérdezd meg hogy miért nem nagyon társalognak veled?


Remélem segítettem valahogy.

15/l

2017. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!