Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a barátnőknek...

Mit vegyek a barátnőknek szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves és van egy kedvenc zenekara arra gondoltam, hogy csináltatnék neki róla egy bögrét vagy ilyesmit plusz csoki, de elvetettem az ötletet, mert sokkal jobban jóba vagyunk és többet kéna adnom mármint személyesebbet viszont nincs más ötletem.

2017. nov. 27. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A bögre ötletet hanyagoljátok már... Nekem sulis éveim alatt egy dobozzal összejött, odaadtam rokonnak.


Vidd el kajárdába (pizza, cukrászda stb)

De amúgy így vakon ne várj sok értelmes tippre. Mi nem ismerjük, Te viszont ott vagy mellette...ezt igazából neked kellene tudni.


Legalább körül kellene írni milyen személy, hobbijai stb

2017. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazábol kedvenc együttese van amiért teljesen odavan régen kézilabdázott hobbija nincs egy cicája van és azért nehéz, mert mindent megkap amire vágyik és tart egy ilyen szülinapi bulit és nem tudom, hogy mit vegyek, mert én vagyok vele a legjobban jóba a többiek közül, ezért személyesebbre gondoltam.

Köszönöm :)

2017. nov. 28. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!