Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem vagyok ölelkezős fajta, a...

Nem vagyok ölelkezős fajta, a barátnőim viszont azok, ezért rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha ők megölelnek engedem, viszont én nem szoktam így odamenni hozzájuk egyenként megölelni őket. Viszont ez sokaknál: 18-ból 10-12-nél ez szokás, szóval nem én vagyok az egyetlen nem ölelkezős, de kívülállónak érzem magam, mintha hiányozna valami. Volt, hogy magamtól is megöleltem valamelyiket, de az olyan furcsa és szürreális érzés volt.

Viszont tegnap majd lekéstem a buszt, szóltam a barátnőmnek, hogy: Na rohanok a buszomra, szia!, és futottam, ma meg búcsúkor kimaradt a szokásos búcsúzkodós ölelés, félek, hogy haragszik rám emiatt.:S

Szerintetek? Mit kéne csinálnom?



2017. nov. 28. 16:16
 1/5 Bubuka508 ***** válasza:
Ostobaság emiatt haragudni. Ez ízlés kérdése, ha te nem szereted, nyugodtan mondd meg nekik. Ha van egy kis eszük, megértik, ha nem, nem kár értük, hogy megharagszanak. Nekem volt olyan barátnőm (fiú vagyok), aki utált csókolózni, ez ugyanaz. De szeretni nem attól szeretünk valakit, hogy nyaljuk-faljuk, meg kapaszkodunk bele, ennek ahhoz semmi köze. Az ölelgetés, csók csak külsőség. Aki szereti, csinálhatja, de nem kötelező.
2017. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Én önző vagyok, szeretem, ha megölelnek, de én nem szoktam másokat ölelgetni, mert nem tudom, kivel vagyok olyan viszonyban, hogy megölelhetem, és kivel nem.
2017. nov. 28. 16:35
 3/5 Bubuka508 ***** válasza:
Ha mástól elvárod, hogy ölelgessen, de te nem akarsz neki ennyit adni, az tényleg önzés. De hogy érted azt, hogy nem tudod, milyen viszonyban vagy valakivel? Ha te nem tudod, akkor más még annyira sem, ezt neked kell eldöntened.
2017. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem várom el, csak jólesik, nekem például nem baj, ha nem ölelnek meg. Csak másnap volt, hogy láttam máson, hogy mintha sértődött/mérges lenne.


Úgy értem, hogy barátok vagyunk-e egyáltalán vagy sem. Fb-n nemigazán beszélgetek senkivel, csak osztálycsoportba szoktam írni, meg, ha nem tudok valamit, rákérdezek valakinél, akivel valamennyire szoktam is beszélgetni, meg nagy ritkán ráírok valakire, hogy szia, hogy tellik a hétvége vagy ilyesmi.

Nekem neten nem megy ez az egész, fogalmam sincs, hogy kell elkezdeni egy jó beszélgetést, meg folytatni se nagyon tudom.

Kész szociális analfabéta vagyok, csodálom, hogy van még, aki szóba ál velem.:S

2017. nov. 28. 17:01
 5/5 Bubuka508 ***** válasza:
Én sem vagyok az a kimondott közösségi ember, sőt kifejezetten szeretem a magányt. De akkor is azt tudom mondani, hogy tudni kell kijönni az emberekkel és elsösorban nem fb-ra vagy hasonlóra gondolok, mert az az élőbeszédet nem pótolja. Erre nincs meghatározott recept, a pillanatnyi helyzet a mérvadó. Ha egyik emberrel nem is tudsz szót érteni (én sem tudok mindenkivel), valaki csak van, akivel találsz közös témát.
2017. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!