Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit jelent a szürke övezet? (Ezt a barátságra értem)

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, szürke övezet

2017. nov. 29. 23:12  Privát üzenet  

A válaszok
Tökre bírom amikor még a barátságot is kategóriákra osztják, meg a friend zone baromság...xd minek kell túlbonyolítani meg "bff"-t választani stb. úgyse tart örökké..főleg a te korodban (mert ha ilyen kérdést teszel fel, gondolom gyerek vagy)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. nov. 29. 23:57 Privát üzenet

Gondolom sötétet...

Minek erőltetni, ezt sok fatságot, de komolyan már???

Inkább matrica, mint egyenes beszéd személyesn...gratulálok pancserek = divatmajmok.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. nov. 30. 11:31 Privát üzenet
Tököm tudja, mert a barátokat nem osztályozom így.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. nov. 30. 11:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát oké. De szerintem egy 14 éves lánynak is lehetnek barátai. És mivel nem tudjátok a valódi történetet ezért nem is várhattam volna el, hogy normális civilizált emberek módjára kedvesen válaszoljatok. Akár lehettetek 20 évesek is, de itt látszik, hogy annak a 20 évesnek sincs annyi esze mint nekem. Hiszen ha nem tidja a választ minek ír??? Ezek ellenére köszönöm a válaszokat de bunkó megjegyzéseket nem kértem.

# 4/4Időpont 2017. dec. 7. 07:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek mi a célotok? Mi az, ami miatt felkeltek minden nap? Mi ad örömet a szürke napokon?
Szerintetek önbizalomhiányos vagyok vagy valóban természetes, hogy Bp. -re felutazva "megszeppenek" és szürke kisegérnek érzem magamat?
Milyen emberre mondják hogy szürke egér?
Az tényleg nagy előny, ha már fiatalon, teljesen érzelemmentes szürke tudok lenni?
Igaz, hogy önértékelési zavarral küzdő lányok azok, akiknek egyáltalán nincs fiú barátjuk, de nagyok az igényeik pasik terén, és csak várják a szőke herceget anélkül, hogy ők...
Miért félnek a srácok/férfiak annyira attól, hogy párjuk hajlamos hízékonyságra vagy sem? Félnek, hogy a szexuális életük teljesen szürke lesz majd emiatt, s nem fogja kívánni...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!