Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "barátaim" lenéznek, úgy...

A "barátaim" lenéznek, úgy beszélnek velem mint egy kutyával, és mindig belém kötnek, de nemnem vagyok olyqn helyzetben hogy új barátokat keressek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátaim, már ha azok, folyton úgy beszélnek velem mintha valami szolga lennék. Ők beszélgethetnek mással, de ha én teszem, akkor máris rossz vagyok. Úgy bánnak velem mintha nem lennének érzéseim, és néha jó is lenne... Mostmár értem miért mondják azt hogy minek ellenség ha ilyen barátaid vannak... Új barátokat nem tudok szerezni, mert egyszerűen mindenkinek meg van a suliban a maga kis baráti köre, és nem engednek be senkit... és már nem tudom mit csináljak... nincsenek barátaim és tök magányos vagyok. Nem tudok beszélni senkivel, egyetlen barátom van és az a kutyám. Bár lehet ez elég is... de mit csináljak hogy egy normális emberként tekintsenek rám, és ne valami csicskaként. És tényleg nem tudom mivel szolgáltam rá erre, nem csináltam semmi olyan dolgot amivel őket megbánthattam volna...
2017. dec. 5. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket az embereket te tényleg "barátaidnak" nevezed, akkor veled komoly baj van.
2017. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez neke a barát definicíiója?
2017. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is hasonlóan kezelnek az osztálytársaim, az oka esetemben annyi hogy nem járok inni velük, nem viselkedem úgy mint ők.

Óra közepén a földön fetrengés, hangos röhögés szintén órán, felfekszik a padra, hóval dobálózik a teremben, a saját telefonjaikat törik össze a suliban és dobják ki az ablakon, nem foglalkoznak a másikkal...

És az a durva hogy "ezek" érettségizett, 21-22 éves emberek.

De nem veszem fel, utáljanak.

Gondoltam rá hogy bennem van a hiba, de mivel iskola mellett dolgozom, és ott egy-két kivétellel mindenkivel jóban vagyok, rájöttem hogy ők a lelkileg visszamaradottak.

2017. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Iskolán kívül nem jársz el valahova? A délutáni sportfoglalkozás, szakkör, stb jó hely lehet barátkozásra IS. Vagy gondolkodtál már azon, hogy elvidd a kutyád kutyaiskolába? Egyik ismerősöm például ott szerzett barátokat, és a kutyájára is nagyon figyel. Szóval semmi esetre se ess pánikba!

Bennem is felmerülnek néha ezek a kérdések (főleg, hogy a tanàcsaim nálam már kilőve), de mindig akadnak új szituációk, ahol barátságok szövődhetnek. Csak ne görcsölj rá, hogy "na most!".

Ha még nem mérgesedett el teljesen a viszony, én a 'barátaiddal' is megpróbálnék beszélni.

Egyébként nálunk volt mozgás az osztályban a baráti társaságok között, az elejétől kezdve volt, hogy x lassan átsodródott y-ékhoz.

Szóval ne csüggedj, gondolkodj el és tégy valamit

2017. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen embereket hanygold hány éves vagy ?
2017. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd, az ilyen "barátoknál" az is jobb, ha nincsenek barátaid.
2017. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!