Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S Mit tegyek? Tobbi lent!?

S. O. S Mit tegyek? Tobbi lent!?

Figyelt kérdés
Van egy olyan baratom aki ongyilkos akart lenni es nem sikerult! Konkretan megfenyegetett hogy ha elmondom szetver! Es most meg neki all feljebb hogy o begyogyszerezte magat es korhazba kerult! A suliban is en iszom meg a levet! Of is evvel szid allandoan hogy en tudtam mert nem mondtam el meg hogy ebbol rendorsegi ugy lehet.. Anyja is ramuszitotta of-t.. Mar elegem van! Normalis valaszokat kerek legyszi
2017. dec. 6. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A 2. felét leírnád rendesen légyszi, mert nem értem.

Nekem a legjobb barátom öngyilkos lett, sokan engem okolnak érte.

2017. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Téged megfenyegettek, jelentsd fel az öngyilkost..egy barát nem fenyeget...ennyi.

A debilnek meg ott az anyja, vigyázzon rá s ne mást vádoljon..., milyen anya az ilyen...

Az ofő meg elmehet a fenébe, semmi köze hozzád.Neki annyira kellene figyelni debilkére, mint anyucinak.

2017. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy mit tettél, mert ez nem derül ki pontosan. Ha elmondtad másnak, hogy mire készül, akkor helyesen cselekdtél. Ha nem, akkor nagy hibét követtél volna el.
2017. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Valaszolo!

Koszonom!... Sokat segitesz evvel.. De az a helyzet hogy ok akarnak engem feljelenteni..

3. Nem mondtam el csak a pasijanak.. Es akkor tudtam meg mikor megcsinalta..

2017. dec. 7. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érted...te jelentsd fel a cimborádat, mert életveszélyesen megfenyegetett, ha beszélsz terveiről.A tény tény, ha nem is valós szándéka, de egy öngyizüből kinézhető, tehát joggal maradtál csendben s féltve saját életed.


Ha téged feljelentenek, akkor te a cimborádat is bátran, mert csak bűnbakot akarnak csinálni belőled a lusta szülő s tanár.

Őket meg rágalmazásért, mert gondatlansággal vádolnak.

Dobd vissza a labdát bátran.

2017. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! Evvel sokat segitett!! Mar nagyon ketsegbe voltam esve.. De utanna rajottem nem erdemes ezen stresszelni.. M1 szoval.. Annyit meg mondok hogy mindig mondogatta hogy o meg akarja csinalni es soha nem csinalta meg es most megis megtette.. Most nem tudtam mit hinni.. Megfenyegetett rengetegszer avval ha elmondom akkor baj lesz.. De ha valaki ongyilkos akar lenni akkor nem szol senkinek altalaban.. Na de m1.. Nyugodtan vedjek ot.. Legalabb tudom hogyan kell kuzdeni meg evvel is.. Mert tobb probleman atestem mint o.. Meg sem lettem ongyilkos.. Evvel a valasszal nagyon sokat segitettel! Koszonom!
2017. dec. 7. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ne hagyd magad s lépj tovább;)
2017. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés! És még egyszer köszi ^^
2017. dec. 8. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!