Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közös program távol élő...

Közös program távol élő barátoknak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, de sajnos messze lakik tőlem, és ritkán tudunk találkozni. Arra gondoltam, hogy a csetelésen kívül is lehetnének közös programjaink (pl letöltjük ugyanazt a filmet, egyszerre elindítjuk és közben telefonon beszélünk), de nem jutott ennél több eszembe. Ötletek?

2017. dec. 6. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te még sosem videójátékoztál 2017-ben?
2017. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

könyvklub? bár nem tudom, mennyire szerettek olvasni. adtok egy hetet, mindkettőtöknek el kell olvasni addig a könyvet (vagy lehet egy hétnél több is, kérdés, mennyi időtök van, hány oldalas a könyv, ki mennyire gyors olvasó), aztán összejöttök egy chatre, hogy megdumáljátok, kinek mi tetszett vagy nem.


Vagy számítógépes játékok. Rengeteg többen játszható online játék van (lövöldözőstől elkezdve monopolyig minden). Mi pl. haverokkal simán Honfoglalóztunk ilyenkor pl (jó, mondjuk kis g...ik voltunk, mert 2en felmentünk egy 3. ellen játszani, és őt támadtuk... szegény tudatlanok :D).

2017. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja még olyan, amit bírok játékként:

[link]


Mondjuk ez akkor jó, ha mindketten jól beszéltek angolul. Ha tudjátok egymás felhasználónevét, akkor látjátok, melyikőtök oldotta meg gyorsabban a feladványt (magának a cuccnak az a lényege, hogy minél kevesebb kattintással kell átjutni egyik wiki-oldalról a másikra... logikus gondolkodást, gyors reakcióidőt kíván a dolog, én szeretem)

2017. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! További válaszokat is szívesen várom! :)
2017. dec. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!