Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kéne reagálnom, ha...

Keszi002 kérdése:

Hogyan kéne reagálnom, ha azért titkolta el, mert félt a reakciómtól?

Figyelt kérdés

Legjobb barátok vagyunk már több éve és mindent elmondunk egymásnak, de 2 hónapja megismerkedett egy fiúval, ami persze egyáltalán baj. Ezzel a fiúval kb. 2 hete csókolóztak először, és nem mondta el nekem (persze sejtettem, hogy történt köztük valami). Most derült ki, hogy mi történt és így is alig akarta kinyögni. Azt mondta, hogy azért nem mondta el nekem mikor megtörtént, mert félt hogyan reagálnék rá.

Valamennyire meg tudom érteni, de mégsem... rosszul esett. Hogyan kéne erre reagálnom?



#fiú #barátság #titok #hogyan reagáljak #fél a reakciómtól
2017. dec. 6. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Szörnyű... :D


Sehogy, add áldásodat rájuk, és ennyi.

2017. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ez legyen a legnagyobb gond az életedben, mennyi idpsek vagytok, hogy ilyesmin aggódsz, 14-15?
2017. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

"2 hete csókolóztak először" - az anyja vagy vagy sziámi ikrek vagytok vagy mi???

Nagyon nem egészséges a kapcsolatotok, akárhány évesek is vagytok!

2017. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!