Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkre tette a barátságomat...

Kiara1555 kérdése:

Tönkre tette a barátságomat egy lány?

Figyelt kérdés
Jött egy új lány az ossztályomba beszéltem vele meg minden csak utána mikor meg látta a barátnömet ő ugy gondolta hogy vele fog barátkozni így aztán nagyon mérges lettem oda mentem hozzájuk meg kérdeztem hogy velük lehetek e de az volt a válasszuk hogy menny már el innen ez nagyon rosszul esset és ezért ott is hagytam őket de aki volt barátnöm azzal kb 3 éve együtt voltam és utána ott hagyott engem egy új lány miatt van ötletetek hogy mit tegyek az a baj hogy nem tudok új emberekkel meg ismerkedni nagyon nehezen megy főleg itt külföldön. Szerintettek vájam meg hogy háttha ki békül velem a barátnőm vagy mit csináljak??
2017. dec. 7. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanulj meg irni.

Es nem, telefonon es kulfoldon is van pont es vesszo.

Ez igy olvashatatlan.

2017. dec. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az írás tényleg nem ártana, ha normálisabb lenne. De amúgy nem igazán bántásnak mondom, de ha a barátnőd egyetlen pillanat alatt (ezt vontam le) ott hagyott nem lehetett valami tartós a dolog. Szerintem várj. Ha oda megy hozzád, hát jól van ha meg nem akkor minek éreztetnéd vele, hogy futsz utána? Akkor nem éri meg a dolog. Most csúnya lenne azt mondani, hogy keress mást. Ez olyan ronda dolog volna, de ez van. Meg az is lehet, hogy csak hirtelen heppje és hamarosan alább hagy az érdeklődése, akkor megkeres. Ha meg nem ne keseregj.
2017. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most már teljesen mindegy minden többi barátomat át allitota az ö oldalára tehát enyi több válasszra nem reagálok.(elnézést a helyesirásért)
2017. dec. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!