Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osztálytársamnak ajándék?

Osztálytársamnak ajándék?

Figyelt kérdés

Minden évben húzunk egy nevet, hogy abban az évben ki ajándékoz meg kit(természetesen a húzottak nevét mindenki titokban tartja)


Én idén egy visszahúzódó, keveset beszélő lányt húztam, mivel nem beszél sokat így nem tudok róla sok mindent írni.


Mit vegyek neki???? Kb 2000Ft értékben?


Egy bögre,csoki meg egy kis karácsonyi ajándék megfelelhet?? Vagy valami egyedibbet, valami mást vegyek neki?


Írjatok tippeket légyszi.(a lány 14 éves)



2017. dec. 7. 21:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat * egy kis karácsonyi ajándék tárgy
2017. dec. 7. 21:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vegyél neki könyvet, ha ez belefér a költségvetésbe :) Tudakold meg, hogy mit szeret, mit olvasott már, szerintem ez egy picit személyesebb :)
2017. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ennél többet kellene írnod róla, mert akár vehetsz neki ennyi erővel felőlünk smink készletet is...
2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Plusz információ:jó tanuló, szeret olvasni(legalábbis ugy vettem észre, mert szokott hozni az iskolaba könyvet)az osztály bal szélén űl,tesizni nem szokott,■■■■■■de holnap megprobálok egy kicsit jobban "oda figyelni" rá és leírom■■■■■■
2017. dec. 7. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikulás már elmúlt.
2017. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Rajzkészlet:D Vagy olyan gyöngyök, amik ilyen kicsik, és van hozzájuk kép is, leírás, hogy pl hogyan kell gyöngyből krokodilt készíteni

Amúgy jók a csokik, az mindig nyerő, kivéve, ha allergiás rá

Meg amúgy kisnaptár, meg rajzolhatsz is, akár a naptárba is rajzolhatsz, szaloncukor, mogyoró, plüssállat, toll amivel tud írni a kis noteszbe vagy órán dogát:D Amúgy ő tuti ilyen kis csendes művészlélek, aki imádja a nyálas zenét és az állatokat, növényeket, meg a vígjátékokat, sok esetben az egyszerűséget preferálhatja a giccsessel, túlontúl csilivilivel szemben, és szeret akár esetleg verseket írni, énekelni, filozofálni. De vásárolgatni is, csak ha visszahúzódó, akkor valszeg nincs neki sok pénze, így a ruhái terén talán nem is nagyon tudja megélni a személyiségét, nincsen talán valami sok zsebpénze, nem gazdag. Az illatos gyertyákat, meg a kiégetett kis agyagfigurákat, meg a szép kis mécsesházikókat is biztos tutira szereti. Vagy nemtom pl, vannak ilyen nagyon szép kövek, és akkor hogy valami olyat vehetnél neki, csak ha pl holdkő az állítólag nem jó, hogyha teliholdkor az auránkban van, tehát pl olyankor mindig messzebb kéne rakni, amúgy van még egy csomó másik kő is, a piros kövek pl erősítik a gyökércsakrát, az önbizalmat, az embernek a "földelését", úgy szokták mondani. A rózsakvarc meg pl a szeretet köve, szóval pl valami karkötőt is vehetnél neki, de valszeg nem fogja gyakran hordani, mert nem szereti a giccset, a csicsázást, és az ékszerek sokszor útban vannak, de azért a zsebében hordhatná, mert jó ezeknek a köveknek a kisugárzása. Amúgy sálaknak is mindig örülnek az emberek.

2017. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
*Ja meg ilyen neszeszer meg kulcstartó is lehetne esetleg:)
2017. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2000-ért antikváriumban már tényleg remek könyvek közül választhatsz neki.
2017. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Már ki is gondoltam neki valamit... Egyszer nyertem egy iskolai versenyen egy 1000Ft os utalványt én nagyon ugyse fogom fölhasználni plusz még veszek egy karácsonyi bögrét meg csokit.

Véleményetek? Szerintetek?

2017. dec. 13. 21:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Jajj! A lényeget kihagytam... az 1000Ft os utalvány egy könyvutalvány a lírába.
2017. dec. 13. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!