Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek meleg az egyik...

Szerintetek meleg az egyik haverom?

Figyelt kérdés

Van egy haverom , akit kb 2 honapja ismertem meg. Azota egyutt bulizunk, ott mindig szokott nozni,meg szoktunk a nokrol is beszelni.

De o olyan kedves vagy en nem tudom ilyen haverom meg nem volt, mindig meghiv, meg mondja hogy majd vigyazz ram stb..

Nem tudom eldonteni.

Vagy csak kozeli baratkent tekintram?


En nem vagyok homo.

17/f


2017. dec. 10. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ez a baj a világunkban, hogy ha kétszáz évente egyszer valaki talál még egy önzetlen, jó szándékú embert, akkor arról rögtön azt hiszi, hogy "b_zi", pedofil vagy szimplán sárgaházból szökött pszichiátriai gondozott elmebeteg... Mert mi a f_szért akarna valaki jót a másiknak önzetlenül!?


...És ez nagyon szomorú... :(

2017. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, azt mondod, hogy együtt ittatok. Nem tudom mennyire szokott bepiálni de ilyenkor bátrabbak azért az emberek és többmindent cselekszenek, mint akarnak, ha érted mire gondolok.

Kedvességtől meg törődéstől még nem meleg senki. Az lehet, hogy nem egy macsó, nem baj, ő ilyen.

2017. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ölelget meg simizget s ezt a puszi-buti dolgot pasik közt se pártolja, akkor csak rendes gyerek.
2017. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, vannak olyanok is akiket a fiúk is meg a lányok is érdekelnek, tehát lehet biszex is, de abból, amiket írtál szerintem semmi bzis nincs, egyik haverom is meghiv meg azokatlanul kedves, és tuti hogy nem meleg, mert én az vagyok és már ő is elmondta volna, tudja rólam :D.
2017. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!