Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom megölelt alvás...

Egy barátom megölelt alvás közben akkor meleg?

Figyelt kérdés

Egymás mellett aludtunk egy buli után és arra keltem fel hogy át karol. Mindketten fiúk vagyunk.

18f


2017. dec. 10. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha álmában csinálta még nem biztos, van remény, de ha szándékosan akkor jobban teszed, ha ezentúl mindig előre engeded.Mindig lásd a hátát! Sose kerüljön mögéd!
2017. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet hogy egy csajról álmodott...
2017. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a buzogany aki megfogja a masik farkat, hanem aki engedi.
2017. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy mi is olyan részegek voltunk hogy a haverom egész éjszaka ölelgetett a sátorban, csak reggel mondták a többiek hogy mi is történt. Jót nevettünk aztán túlléptünk rajta.

Szóval nem biztos hogy meleg, lehet csak off-on volt.

2017. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Nézd mán a 4es is buzogány!!
2017. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,lehet véletlenszerűen úgy fordult a keze.Van aki ugy alszik,hogy párnát ölel át.Utazás alkalmával a buszban melletem ülő fiú megszunnyadt és a vállamra borult a feje,nem azért mert valamit akart volna tőlem.

Ha a barátodnak azelőtt nem voltak kétértelmú megnyilvánulásai nincs ok az aggodalomra.

2017. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem bánnám ha meleg lenne mert bejön, de nem tudom róla elképzelni, hogy meleg. Én az vagyok.
2017. dec. 10. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem sem meleg, csak álmában , meg lehet részegen cselekedett a tudtán kívül. velem is volt már ilyen, nekem pl. jólesett akkor, mert éppen nem volt barátnőm és úgy csináltam, mintha nem vettem volna észre és mikor reggel felébredtem már nem volt rajtam a keze.
2017. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Na pasztmekk, a kerdezo itt a futotest.
2017. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

akkor miért a barát témába tetted te szerencsétlen.


nektek ott van a bumburnyák.gyakorikerdesek.hu aldomén.

2017. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!