Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasznál a legjobb barátnőm...

Kihasznál a legjobb barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje azt vettem észre , hogy általában csak akkor keres, amikor kell neki valami. Volt egy eset amikor nekem adott valamit és utánna rám ír hogy adjam már neki kölcsön én meg mondom jó elvittem neki és utánna neki adta másnak. Nem szóltam neki mondom ezen nem fogok vitázni , csak eléggé érdekes volt. Utánna is csak akkor irt amikor kellett neki valami és eléggé rosszul is esik az amiket csinál. Mostanában mikor találkozunk akkor is alig beszélünk inkább megy másokhoz beszélgetni. Igazából már nem bízok meg benne úgy ahogy régebben.

2017. dec. 10. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg megbeszélni vele?
2017. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
hagyd ott a pcsába
2017. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hiába próbálnám régebben is ilyen volt szerintem nem változtatna semmin, meg ahogy ismerem nekem állna ,hogy ez nem igaz meg ilyenek.
2017. dec. 10. 20:18
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Ezek után szerintem nem lesz más kiút.
2017. dec. 10. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:

"Kihasznál a legjobb barátnőm mit tegyek?"


Ezek szerint akkor soha sem volt a legjobb barátnőd.

Keress olyat,aki nem tesz ilyet veled.

2017. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van.
2017. dec. 10. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyedben keresnék új barátokat.Az illető nem igazi barát.Hidd el találni fogsz sokkal jobbakat.
2017. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ti sosem voltatok barátok, csak te hitted azt. Velem is volt ilyen, nem is egyszer...
2017. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen mindkettőtöknek igaza van. Amiket csinál az már nekem is sok sajnos a környezetemben rengeteg ilyen van mint ő.
2017. dec. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!