Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mennyit veszekedtek a...

Ti mennyit veszekedtek a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés
Kíméljetek meg a "nekem nincs legjobb barátom, mindenki utál kommentekkel."
2017. dec. 12. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőmmel három nagy veszekedésem volt.Abból a harmadik nagyon durva volt, szét is ment a barátságunk.Meg az lelkileg nagyon meg is viselt akkor.
2017. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár jelenleg tényleg nincs legjobb barátnőm, ezelőtt egy pár éve volt. Mondanám azt, hogy majdnem napi szinten mentek a veszekedések, és a legtöbbször nagyon durván hajbakaptunk. Egyszer a suli folyosójának kellős közepén ordibált velem, mire megmondtam, hogy ha nem fejezi be a hisztijeit, soha többet nem állok szóba vele. Végül nem a veszekedések miatt romlott meg a barátság, hanem szerintem amiatt, hogy a kettőnk élete totál nem egyezett, és soha nem tudtunk dűlőre jutni semmiben. A másik úgymond legjobb barátnőmmel nem sokat veszekedtünk, de vele soha nem is volt valami mély a barátság, sajnos.
2017. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs legjobb barátom, mert mindenkit utálok..
2017. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem két legjobb barátnőm van, de az egyikükkel nemrég vesztem össze csúnyán, mert vannak témák, dolgok amikben nem értünk egyet. Valahogy kirobbant a vita, olyat mondott, amivel nagyon betalált és elsírtam magam. Nem tudta, hogy nekem az fájó pont, mert nem meséltem róla még neki, de mellbe vágott nagyon. Gyerekes, de sértődöttségemben beszóltam neki én is. Szóval volt mosolyszünet egy ideig. Egyébként nem romlott meg a barátságunk, sőt, nagyon szeretem őt, de bizonyos dolgokat hanyagolunk mint beszédtéma.


A másik lánnyal is volt csúnya veszekedésem, kb háromszor, de mindig ugyanaz miatt. A gond az volt, hogy nem neki adtam igazat egy dologban, pedig ő volt a

2017. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül rányomtam... :D

Nem neki adtam igazat, pedig ő volt a "bünös". Megkaptam, hogy sosem támogatom, igazán mellette állhatnék, de megmondtam, hogy a hülyeségeiben sosem fogom támogatni, és csak azért mert a barátja vagyok nem fogok neki igazat adni, miközben ez nem így van. Megsértődött, de ezt eljátszotta úgy még kétszer. Rájött, hogy ezzel nem ér el semmit, vagy nem tudom, de abba hagyta, mondjuk én is már ráhagyom a hülyeségeit, majd rájön a dolgokra. Vele is nagyon jó a barátságom, szeretem őt, de mindenkiben van hiba. Ez volt az utolsó nagyobb veszekedésünk.

2017. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyit. Pont ezért a legjobb barátom.
2017. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal, akit anno a legjobb barátnőmnek tartottam, semmennyit.

Egyszer volt egy hangyányi nézeteltérésünk, de az is csak az én féltékenységemből fakadt, berágtam rá, aztán kiderült, hogy nem is haragszik rám. (Attól függetlenül, hogy elhanyagolt.)

2017. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam vele veszekedni, de már nem vagyok vele olyan kedves, mint korábban. Hosszú idő után elfogadtam, hogy én nem jelentek neki annyit, mint amennyit ő jelent nekem.
2017. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!