Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek meg erdemes...

Szerintetek meg erdemes eroltetni ezt a baratsagot?

Figyelt kérdés
Van egy internetes baratom akivel nagyon sokaig jobanvoltunk, nem volt semmi gond, neha veszekedtunk aztan ennyi. Namost utana kezdodott a baj, egyszeruen hulyesegeken kiakadtam, mert nagyon tulreagaltam dolgokat. Konkretan 2-3 hetig minden nap vitaval valtunk el, le akartuk egymast tiltani. Nagyon jo ember, nagyon jo barat, de a bizalom nagyon megingott bennunk, legalabbis bennem biztos, de ahogy eszrevettem benneis. Meg erdemes helyrehozni, vagy egyaltalan helyrelehet? A vitatkozas dolgot probalom megoldani, o is kiakadt neha, de megertem, nagyon elbasztam a bizalmat. A veszekedeseket abbahagytam, de a bizalom visszaszerzese rogos ut... Szerintetek visszalehet meg szerezni? Vagy hagyjam szegenyt beken? Vagy mit tegyek?:(

2017. dec. 13. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress normális (nem internetes) barátokat
2017. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, teljes mertekbe. De az en szemelyisegemmel van a baj es mindegyik baratsagomat igy tettem tonkre, keson eszmeltem fel. :D Es most ezt nem akarom elvesziteni, megha csak netes is
2017. dec. 13. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha gyakran veszekedtek, valószínűleg nagyon különböző nézetekkel rendelkeztek, ezáltal hosszútávon úgyis mindig feszültség fog generálódni köztetek. Szerintem minél előbb hagyd ott a p_csába, ne vesztegesd az idődet. Olyan barátot keress, akivel minél több köztetek a hasonlóság, arra lehet alapozni.
2017. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokaig joban voltatok es most vitatkoztatok akkor szerintem meg helyrehozhato. De fontos lenne tudni mi vokt az utolso beszelgetes..ird le neki h tanultal az esetbol. Es hidd el, tenyleg nem szabad ennyire bizalmatlannak lenni mert ahogy azr te is konstatalod, mindenkit eluzol magad korul :/
2017. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Nincs hasznosabb időtöltés mint veszekedni a neten egy vadidegennel?
2017. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Voltam hasonló helyzetben (bár úgy, hogy találkozgattam is a bizonyos “netes baráttal”, az ilyen kapcsolattartási formát nem tartom egészségesnek). Én csak azt tudom mondani, hogy ezen semmit sem kell “helyrehozni”, inkább felnőni kéne ès nem hülyeségeken kiakadni. Nem szabadna időt fecsérepni értelmetlen vitákra. Szerintem az ilyen gyakran nem a “külömböző nézetekről” szól, semmi köze ehhez, csupán hisztériák, amit nem lehet kezelni. Volt olyan barátom, akivel ugyanazt beszéltük és gondoltuk egy témában, mégis puszta félreértèsek miatt elítélt, ilyenkor jönnek baromi értelmetlen viták. Kell egy szövegértelmezési készség is ahhoz, hogy ne vitatkozz fölöslegesen a barátoddal. Gondolom nehezen lehet megváltoztatni a barátod, hogy ne legyen hisztis, érthetetlenke. Ha hülyeségek miatt vesztetek össze, akkor előfordulhat, hogy utólag bocsánatot kér, ha helyre állt az esze, vagy te kérsz tőle bocsánatot, amiért túlreagáltad. Ez az egész “probléma” egy bocsi-val letudható, és nem kell “megszerezned” sem, a barátság nem erről szól. Ha meg értelmetlen dolgokon bizalmatlankodni akartok ok nélkül, az a ti bajotok:D
2017. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Amúgy nem tudom, hogy jól értelmeztem-e abból a szempontból, hogy a “barátod hisztis”, az is fennállhat, hogy te vagy olyan, illetve mindketten azok vagytok:) Ne akard, hogy kiigazodjon az értelmetlen vitáidon, inkább szokj le a hisztizésről végleg, biztos vagyok benne, hogy akkor több kedve lesz spanolni veled. Egyenlőre a nagy-büdös-semmin vitatkoztok, ok nélkül.
2017. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Hát,ha már erőltetni kell, akko minek? Egy igazi barátság az simán jön. De amúgy írásban nem jön át annyira pl mikor valamit poénnak szántok, meg a hangulatok nem jönnek át annyira, hogy milyen hangsúllyal mondod adott dolgot. Élő beszédet preferálom pl szkájp, fészbukhívás.
2017. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, inkabb elobe keresek baratokat😂
2017. dec. 13. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen veszekedős vagy, akkor őket is el fogod riasztani...
2017. dec. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!