Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vehetnék az anyósomnak?

Mit vehetnék az anyósomnak?

Figyelt kérdés

Tudni kell róla, hogy nem tud semminek sem örülni, de muszáj venni valamit.......

A retardált válaszok kerüljenek pls:)



2017. dec. 16. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így teljesen mindegy. De olyat jobb, amit nem kell kerülgetni a lakásban: bonbon, likőr, ajándék kosár, ilyesmik. Esetleg vásárlási utalvány olyan boltba, ahová gyakran jár, aztán azt vesz, amit akar.
2017. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd be egy három/öt/hét napos üdülést valamelyik hotelba, valami kissé "ünnepi" italt (pl. Likőr, Cherry) egy doboz édességgel, vagy valami nem túl drága ékszert. (pl. egy pár fülbevaló) Remélem, valamelyikkel tudtam segíteni.
2017. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, de ennyi pénzt nem szánnék rá, mert nem érdemli meg....

Csak valahogy mégis karácsony jön, és az olyan furán nézne ki, ha üres kézzel beállítanék a fiacskájával meg 3 unokával.....

2017. dec. 16. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Csináljatok unokát, annak örülni szoktak.
2017. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy Eucerin krémcsomagot vettem az anyósnak. Egy nappali és egy éjszakai krém.
2017. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Krémet nem illik középkorú és afeletti nőnek venni: ráncos vagy, nyanya.


Mit szeret? Főz? Sportol? Olvas? Lakását szereti díszítgetni? Vezet, van autója? Öltözködni szeret, sminkelni szokott? Valamit csak kellene tudni róla, mielőtt tippet ad az ember. Ha ezeket nem tudod róla, vegyél valami bevásárlóközpontban utalványt, azzal azt vesz, amit akar.

2017. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!