Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közöljem, hogy nem...

Hogyan közöljem, hogy nem akarok többé baratkozni vele?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk. Én lány, ő fiú. Fél éve találkoztunk egymással szemben lakunk, szóval már a suli első napjától együtt jártunk suliba. Összebarátkoztunk, tudni kell hogy mielőtt olyan jóba lettünk volna már tudtam a srác elég szerencsétlen. Nem voltak barátai stb. Fél év után rájöttem, hogy kibírhatatlan a természete. Egyszerűen idióta drámakirálynő (igen itt egy 16eves srácrol beszélünk). Összevesztunk, de ez nem csak egy dolog miatt volt, hanem bennem már gyűlt egy ideje. Lehet úgy hangzik ez az egész hogy egy p***a vagyok, de.... Fhuuuu. Dühítő. Egy ideig nélküle mentem és olyan jó volt. Nem kellett rá várnom, hallgatni a hulyeségeit, lenémítottam FBn. Az is idegesítő, hogy én mindig barátnak/havernak hívtam (érzékeltetve azt, hogy számomra barát) és ő pedig szíveket küldözget, puszis smileykat. Úgy becéz, mint ahogy a párok egymást. Azonkívül ha a közelemben van akkor egy normális mondatot nem tud kinyögni, de úgy FBn pedig naphosszat írogatna (szerintem ez nem oké, ha valakik barátok tudjanak előben is beszélgetni. Mármint én próbálok, de ő keptelen). Közölni szeretném vele, hogy nem akarom az életembe és ehhez kellene a legkíméletesebb mód.

2017. dec. 17. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyi duma. Figyelj, az a helyzet, hogy a továbbiakban nem szeretnék veled barátkozni. Kérlek, hogy mostantól ne írkálj, ne hívogass. ( Ha nagyon kedves akarsz lenni:)Megértésed köszönöm, minden jót, szevasz.
2017. dec. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Írd meg neki nyugodtan facen, ha kell, jó nagy betűkkel, hogy megértse. Sajnos nem fog másként lerázódni, és még keress másvalakiket, akikkel együtt mehetsz iskolába. Velem ezt csinálták, rosszul esett, de megértettem.
2017. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!