Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Merjek roma lánnyal barátkozni?

Merjek roma lánnyal barátkozni?

Figyelt kérdés
Aranyos lány amúgy, visszafogott. Dolgozó családja van.A csaj is inkább magyar lányokkal barátkozik. Mégis félek, hogy csalódok benne. Nektek van roma barátotok, barátnőtök? 17L
2017. dec. 19. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem ismerjük a lányt, nem tudunk erre a kérdésre érdemes választ adni.

Igen, van mindkettő. 19f

2017. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Látatlanban itt aligha fogunk tudni használható tanácsot adni.
2017. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Simán.
2017. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem az a cigány, aki annak születik, hanem, aki úgy viselkedik"
2017. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem ajánlott
2017. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Erősen ellenjavalt. Nem a lánnyal lesz baj, hanem a haverokkal, rokonokkal. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de sokszor bebizonyították már, hogy jogos a bizalmatlanság.
2017. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Munkahelyen próbáltam velük haverkodni, minden alkalommal hátba támadtak, a szemembe jópofiztak, a hátam mögött meg ment a duma. Kivétel nélkül ez volt. Szerencsére csak 1-2 volt, de azóta inkább kerülöm őket.
2017. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Az12muYScho

Pont most nézem. :DDD

Hátha neked is beválik.

2017. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 lépés távolság legyen meg. Haverkodni lehet, de ha jót akarsz magadnak, ne nagyon kerülj közel hozzá.
2017. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem legjobb barátnőm roma.

4 éve tart a barátságunk.

Munkahelyen ismerkedtünk meg.

Igazából nem ment annyira a meló és nagyon segítőkész volt,mindig segített. Aztán egy szekrénybe kerültünk.

Mindig egymás mellé osztottak be szinte. Pikk pakk jóban lettünk. 4 nap után már náluk kávéztam. Aztán együtt mentünk Pestre szóval hamar kialakult a barátság, rövid időn belül rájöttem,hogy nagyon más mint az eddig barátnőm.Kölcsönösen kerestük egymást.

Én egy visszafogottabb lány voltam ő meg temperamentumosabb.És kihozott a szürke kisegér szerepből,jobban nyitok,könnyebben barátkozok.Sokat változtam jó irányba amit neki köszönhetek. Nősebben öltözök, magabiztosabb is vagyok.


Igazából köztük is vannak normálisak is. Általában azok a romák akik magyarokkal barátkoznak azok normálisak. Legjobb barátnőm azt mondta a roma bnőiben csalódott többnyire. 2-3 roma bnője van neki is,de azokat a gyülekezetből ismeri. Párja is magyar és mindig magyar pasikkal randizgatott,ismerkedett.


Dolgozik,mindenhol szeretik.


Időnként nehéz vele,mert eléggé makacs.


Viszont van egy unokatesója akivel jóban akartam lenni. Róla hamar kiderült,hogy vele annyira nem kell jóban lennem,mert kétszínű,felszínes,hátba szúrós.


Szóval azt akarom mondani,hogy meg kell ismerned őt. Nem szabad félni.

Nekem anyumék nem akarták még azt sem,hogy feljöjjön,nehogy lopjon,konkrétan 1 évig próbáltak meggyőzni,hogy hagyjam a vele való barátságot,de annyira erős volt,hogy nem hagytam magamat.

Aztán ahogy megismerték rájöttek,hogy nem az a rosszabb fajta.


Én áltis és gimis barátnőkben csalódtam 8 emberről beszélünk,mindegyik magyar volt. Ja és egy meglopott aki magyar volt!!!! Na jó ő az egész osztályt meglopta..


Csalódni ugyan úgy csalódhatsz egy magyar lányban,négerben és egy kínaiban is.


Származás az egy dolog.


Olyan ez amikor a pitbullt mint fajtát elítélik az emberek,pedig remek kutyafajta. Megfelelő nevelés,szocializáció,jó gazdánál nagyon jó kutyává válnak.


Rossz nevelés,rossz környezet,rossz gazda és a kutya fegyver.


Egy roma fiú vagy lány is ha normális családban nő fel,rendes neveltetést kap, iskolába járatják,normális barátai vannak és a dolgozó szülei vannak előtte,nem fog lopni,csalni,hazudni.

2017. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!