Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van jogom haragudn...

Szerintetek van jogom haragudni a barátaimra emiatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tegnap volt a szülinapom, pár barátomat meghívtam egy progamra azt mondták, hogy eljönnek de utolsó napokban mindegyik valami oknál fogva lemondta, amiért nagyon rosszul éreztem magam. A "legjobb" barátnőm megígérte hogy ő mindenképp eljön de előtte egy nappal lemondta ő is és nem lett az egészből semmi.Csak facebookon "köszöntöttek" fel.Nekem ez nagyon rosszul esett mert én mindig mindent megtettem értük de ők ilyen könnyen eldobtak...Szerintetek van jogom haragudni?Úgy érzem új, igazi barátokra lenne szükségem, de sajnos nem járok sehova ahol ismerkedhetnék és nem vagyok egy könnyen barátkozós típus, mert az emberek rám se sz@rnak de szószerint.
2017. dec. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Velem pont ugyanez volt. Sőt, az egyikük meg sem hívott a szülinapi összejövetelükre, holott az ő szülinapját előző évben én szerveztem meg. Onnantól kerültem őket, ennek már több éve. Mára a kapcsolat teljesen megszakadt.

35N

2017. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem tudom őket kerülni, mert mindennap kell velük találkozzak...de így semmi értelme a barátságnak.Nem tudom mit tegyek :(

amúgy 16/L

2017. dec. 19. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én csak 14 vagyok de alig várom az év végét osztályom egy nagy k@anc gyülekezet a fiuk pedig egy primitív perverz f@ok stb .. inkább nem folytatom mert akkor hosszu lenne :)) Lényeg a lényeg kérdezd meg a legjobb barátnőd és ne fogadj tőle el olyan választ amiben nem mondja el lényegesen .
2017. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan "barátnőim" akik sehogy se köszöntenek még üzenetben sem.Mostmár én sem fogom őket,mert csak akkor kellek ha kell valami.
2017. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert a jelek szerint, ezek az emberek inkább csak ismerőseid, nem barátaid.
2017. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem barátok, csak ismerősök, maximum... hagyd a fenébe öket, akinek ennyit érsz, az nem érdemli meg hogy egy energiával is többet tégy bele.


Amugy fiatal vagy, nekem 28 évesen nincsenek barátnőim (jo egy 1000km-re, de öt a pasija tartja terrorbem) és? Kétszinü emberek nem érdekelnek.

2017. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!